View Single Post
Old 1.4.2007   #64
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Tak taky p?idám pár slov do pranice...

Hned v kvald? jsem zjistil, že týden bez tréninku se na m? dost podepsal. Ne?ekal jsem teda žádný zázraky a spíš jsem zjiš?oval, jak se chová auto natankovaný na závod a kolik si bere na kolo. S 10. místem jsem byl nakonec spokojenej.

Start do závodu se mi jakž takž poved. P?ehnalo se kolem m? spousta aut, ale p?esto jsem byl na skoro stejný pozici jako na startu (dote? mi to nejde do hlavy). No ale pak to za?alo, jak jsem se za?al lepit na jezdce p?ed sebou, tak jsem teprve za?al zjiš?ovat, jaká je XRR bez p?ítlaku svi?a. Bylo to jako na houpa?ce - smyk - propad po?adím - stíhací jízda - p?edjetí - smyk... A takhle po?ád dokola. Pak auto dostalo ránu na pravobok - našt?stí se s tím dalo ject, takže jsem boxy absolvoval více mén? podle plánu v polovin? závodu. Pak jsem m?l trochu sv?tlejší okamžik, takže se mi povedlo vylepšit si pb, ale ke konci už to šlo s koncentrací z kopce a vrchol sm?ly byl defekt PP michelinky 4 zatá?ky p?ed cílem. Celkov? jsem se teda dovlek na stejným míst?, jako jsem startoval, ale byl to boj (spíš ale sám se sebou než s ostatníma na trati). Uf, XRR už nikdy více.

Co se defekt? PP gumy tý?e, tak imho selhal dodavatel, protože jsem nebyl sám, komu rupla. Sosak dal tuším za závod 2 defekty, takže asi podáme na dodavatele pneumatik protest...

A co dodat na záv?r? Snad jen díky všem, kte?í se zú?astnili už 4. vydání ALTP, díky za p?kný závody i souboje a t?sím(e) se zase n?kdy p?íšt?.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote