View Single Post
Old 25.7.2014   #903
Piroman
Newbie

 
Join Date: 6.3.2012
Posts: 76
Default

Trosku vas tu podpichnem som zvedavy na reakcie
"Jenze LFS je mrtvy a AC se sotva narodilo"
"LFS je taky pro me legenda, ale nejak to ztraci smysl, kdyz je to uplne mrtvy."
a ine podobne blablalabla stale dookola.
Vskutku sa bavim na tychto hlaskach ohladom LFS tak ma zujima podla coho usudzujete ze LFS je mrtve a ine....
Pokial to ako tak sledujem tak ak niekto pride s napadom "nejakeho preteku"
tak skoro vzdy je plny server. Je toho vela a ludia nemaju cas tak sa od toho upustilo/sta.
Podla toho je LFS mrtve ? Kazdy den je v premere od 300 do 800+ uzivanetlo NonStop online.
Aha takze preto je lfs mrtve ?
Hlasky ako "nic sa v lfs nedeje vsetko je mrtve, lfs iba upada" taketo slova iba odradzaju inych a vytvaraju zacarovany kruh jedna baba povedala.....
A v tomto sa iba utvrdzujem ze LFS je super simulatr ktory oddeluje zrno od pliev.
Ak niekto nema cas a ma toho vela a raz za mesiac ci raz za pol roka si pride zahrat LFS a nevie poriadne ktora bije alebo pride z nejakeho "simulatora" kde si to sinie plna v kazdej zakrute a netusi co je to ovladanie auta a jazda bez bugov a zrazu sa cuduje preci mi to v LFS nejde achhh to bude urcite preto lebo je to ....... hra ved v tamtej hre som bol dobry ale tu to akosi neviem - tak to asi preto LFS upada nie preto lebo LFS je zle, ale ..... nemehla .
Ak niekto nevie kde hladat ligy v lfs tak mu poradim staci iba jedno kliknut si na LFS forum odsek Leagues & Events. Neustale nieco prebieha od Formul po male auta az po GT auta, funn preteky, iba tak preteky, endurance, simulacie realnych pretkov atd atd.
Akurat prebieha a zacinaju GTi trophy, CityLiga, Live For Speed Grand Prix, GT1 Challenge a ine ktore ani nesleduje.
Komu by sa to zdalo nudne tak pripominam ze team Genuine Racing (genR) kde finisuje GTi trophy dava na dvoch serveroch po 30 jazdov aj live prenos na youtube + kometar a 22.8 zacina GT1 genR Challenge az do novembra na 7 mapach.
Takze asi tak je LFS mrtve a nic sa tam nedeje a upada a upada.
Asi to tu nepatri do tejto casti o AC ale tu vas je ako hadov, takze co uz svet je gulaty...a to co vyzera ako koniec, moze byt iba za?iatok.

Last edited by Piroman; 25.7.2014 at 23:45.
Piroman is offline   Reply With Quote