View Single Post
Old 11.1.2014   #598
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
tak by som chcel vidiet ako by som ja krical keby sa za mnou objavila nejaka prisera


Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Ale mam pocit ze je to velmi neprirodzene na hranie pc hier...teda ze to vytvara az taku realitu na ktoru clovek pri hrani hier nie je zvyknuty a potom je z toho desorientovany. Che to zvyk.
Urcite to chce zvyk, je to nieco nove a je vidiet ze to dokaze poriadne oklamat mozog cloveka..

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
No pri automobilovych simulatoroch by to mohlo byt pomerne zaujimave...tam sa clovek hadam nemusi az tolko bat a hlavne ma clovek konecne poriadny vyhlad z auta a adekvatnejsi pocit rychlosti
Presne o toto mi ide... aby som dokazal pri realnom FOV otacat hlavou, ziskat periferne videnie, pocit z rychlosti, odhad, spravne navyky, techniku, a urcite k tomu patri aj zvyknut si na pocit strachu z reality ktoru vytvara. V reale nie som ani z daleka taky "drifter" ako v simulatoroch, a velku ulohu zohrava prave strach a ked chcem s 1 monitorom dodrzat "spravny pomer toho co vidim k realite" v mojom pripade FOV 38 v AC... tak sa mi periferne videnie uplne vytraca, stracam prehlad o tom co sa deje vedla mna a zamnou, co je pri pretekoch velmi dolezite.

Last edited by Puma ///; 11.1.2014 at 16:30.
Puma /// is offline   Reply With Quote