View Single Post
Old 12.10.2009   #7
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default M?sto

M?sto mám rád, je pravda že pot?ebuje víc než 100% soust?ed?ní ale výsledek chutná oto více. Kvalifikace se mi docela povedla, p?esto jsem tam vid?l ješt? rezervy. Pot?eboval bych seskládat jen ty nejlepší sektory dohromady aby to dalo ješt? lepší startovní pozici. V prvním závod? jsem p?i startu moc soust?edil na to abych nikoho nesejmul a najednou jsem se ocitl maximáln? na vn?jšku a m?l plné ruce práce to u?ídit. pak jen soust?ed?ní a maximální koncentrace. Priorita byla to nenabourat!!! To se povedlo a i když v posledních asi 5ti kolech jsem se jen bránil tak jsem rád za 4. místo. V druhém závod? m? mrzí že nejsou pravidla trochu více konkrétní a realiti?t?jší p?i letmém startu. Startovní pole by m?lo na cílovou rovinku najížd?t maximální povolenou rychostí (90km/h) není li stanoveno jinak ?editelem závodu a po zajetí SC do box? se akceleruje na znamení zeleného sv?tla, ale závodit, to znamená p?edjížd?t se smí až po protnutí startovní /cílové ?áry. A to bylo to co m? na za?átku druhého závodu zbrzilo, p?ipadal jsem si v jednu chvíli jako když mi dojde na strtu benzín :-). No co jelo se a já se o5 maximáln? sou st?edil a 5. místo v cíli a to jen díky SC. Jinak SC nem?že zajet do box? na konci posledního kola, závod se musí pod nebli za SC dojet.
masterful is offline   Reply With Quote