View Single Post
Old 3.7.2007   #25
šnekSpeedy
Newbie
 
Join Date: 3.7.2007
Posts: 1
Default Pedály??

Ahoj, prosím t? koupil jsem si dle tvé rady volant Logitech Formula Force EX. Instalace OK, funk?nost v n?kolika programech ov??ena = vše OK. Nicmén? v Life for Speed mi nechod?j pedály. Vyzkoušel jsem nejr?zn?jší nastavení a jejich kombinace v menu Ovládání. Nevíš, kde by mohl být zakopaný pes? P?edem díky za odpov??. Mohl bys mi odepsat na email skrabka@seznam.cz? P?edem díky, šnekSpeedy :-)

Quote:
Originally Posted by jet View Post
protoze se porad nekdo pta, jaky si ma koupit volant, sepsal jsem zde par tipu...

rovnou zapomente na vselijake atrapy z obchodaku, nebo geniusy apod.
smysl ma uvazovat (v nasich koncinach) pouze o volantech Logitech, pripadne jeste Saitek nebo Thrustmaster.

nejlepsi v pomeru cena/kvalita je bezesporu DFP, ktere je ale bohuzel uz skoro nemozne sehnat. uzivatelska recenze.

velmi kvalitni, ale take drahy kousek je G25, ktere predstavuje highend mezi volanty. recenze.

dosti znamy, ale take celkem problemovy volant je cerne momo, ktere neni tak kvalitne zpracovane jako DFP a zlobi u nej casto pedaly. dle meho nazoru je za tuto kvalitu predrazene, nicmene je tu i skupina lidi, ktera si ho chvali. neplest si s cervenym momo, ktere je o nekolik trid lepsi, avsak uz se dost dlouho nevyrabi, takze je nesehnatelne.

z levnejsich je tu asi jedina mozna volba, kterou je formula force ex. tento volant poskytne pouzitelnou kvalitu za odpovidajici cenu. recenze GP verze (prakticky to same) + par dalsich volantu.

alternativou budiz volanty Saitek R440 nebo jakysi Thrustmaster a jeste jeden se kterymi tu ale nema mnoho lidi zkusenosti...

...pokud to ale se zavodenim na pc myslite alespon trochu vazne, nasetrete si na G25, usetrite si tak spoustu nervu s ruznymi radoby volanty...
šnekSpeedy is offline   Reply With Quote