Thread: REPLAYS
View Single Post
Old 12.8.2005   #4
Pianoman
Newbie
 
Join Date: 30.7.2005
Location: Praha, ?eská republika
Posts: 29
Default

Quote:
Originally Posted by RavenakCZE
Sice si trošku zabrouzdal do jiného threadu, nicmén? pokusím se k ti tomu n?co ?íci.
Bohužel nejsem zž na stroji kde bych ten replay mohkl shlédnout tak se má reakce bzude týkat jen toho tvého p?ísp?vku.

Kde za?ít.... Setup ti nikdy negarantuje lepší ?as a tak stejn? volant.I když tam jistojist? n?jaké vlivy jsou ale jsou nepatrné (neplatí když porovnáš voplant bez FF a volant který FF má tam je to jasné) Lepší ?as je jen v tvých rukou a nohách a setup je jen nástrojem jak toho dosáhnout.

Píšeš o n?jakých ?asech, ale já nemám tucha na jakou je tra?, a proto se ti ani nem?žu smát jak si p?eješ

Nicmén? bych ti poradil toto. Pokud se vyznáš v tom jak nastavovat auto ud?lej si setup sv?j od nuly, nebo m?žeš použít set z webu (team inferno) kde jsou sety na kterých se jezdí WR. Musím však p?ipomenout že tyto sety jsou vhodné pro kvalifikaci, nebo velmi krátký závod.Zpravidla se na dlouhý závod používá set jiný.
Ptáš se kde ho sehnat?
Zkus oslovit n?koho p?ímo na serveru o kom se ti bude zdát že jeho set by ti mohl sed?t.

Já osobn? sety ned?lám, maximáln? si umím vybavit lékarni?ku, zkontrolovat sv?tla, náhradní žárovky, doplnit palivo a nafoukat gumy.Takže sety stahuju z netu, pop?. v lepší variant? se obrátím na n?koho z našeho teamu a poprosím ho o set na danou tra?
Díky,
mn? je to celkem jasný, co máš na mysli. M?j problém je, že nenajdu dost ?asu na to, abych mohl zapracovat na více testovacích kolech a doladit sv?j vlastní setup k dokonalosti. Fakticky n?jaké zkušenosti s nastavováním mám (veterán vycvi?ený již z dob GP2 od Microprose), nicmén? v p?ípad? LFS, kdy si pohraji s p?ítlakem, mám docela problém s dolad?ním rozložení brzd a výdrží pneu, mám rád mírn? p?etá?ivé auto, spojka v LFS funguje bezvadn?, takže p?etá?ivost mi n?jak extra nevadí, ba naopak.

Oproti GTR mi na LFS velmi sedí práv? simulace hmotnosti vozu, která je oproti jakémukoli dalšímu simulátoru na dost dobré úrovni, nicmén? z hlediska komplexního nastavení "jízdy na limitu" se práv? tento super prvek jeví jako zna?ná komplikace pro to, aby ?lov?k dosáhl optimálního kompromisu mezi rychlostí a vytrvalostí. Je fakt, že moje zkušenosti s nastavováním jednotlivých parametr? t?ídy vozu GT prost? nesta?í. Vím, že je to jen otázka ?asu - v p?ípad? LFS je ?as to nejd?ležit?jší a to je práv? m?j problém. Nicmén?: LFS je v tomto smyslu, ?ekl bych, na vyšší úrovni než-li GTR. Nap?. u GTR jsem jezdil jen dva dny a p?ipravil jsem si sv?j vlastní setup pro SALEEN, který mi zaru?il na brn?nském okruhu ?as 1:58, což po dvou dnech tréninku, který trval cca. 3 hodinky není zas až tak špatný výkon. V tomto smyslu se mi práv? LFS jeví jako mnohem lepší, protože je více náro?n?jší ve smyslu usp?t NA LIMITU a pro vlastní úsp?ch být rychlý a zárove? vytrvalý, hraje rozhodující roli více r?znorodých prvk? nastavení. Proto jsem zkusil sv?j p?ísp?vek. Rozhodn?, pokud bude ?as a práce dovolí, bych na to sedl a zkusil více testování. Každopádn? díky za avízo!
Pianoman is offline   Reply With Quote