Thread: netKar PRO
View Single Post
Old 15.9.2011   #411
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Tak, kone?ne nainštalované, aktivované, nastavené (trochu problém s nevidite?nými dialógmi pri nastavení volantu, pretože program neráta s tým že niekto má vo Windows nastavené nižšie DPI). Na max detailoch v 1920x1080 na 60 Hz všetko plynulé s v-syncom aj bez neho, paráda. Trikrát som sa skúsil vyštvera? na Trento-bondone a zatia? ani raz, musím sa k tomu vráti? ke? bude tma, takto ke? svieti Slnko na to nevidím dobre. :-)

Skúsil som aj online, najrýchleší ping 31 ms mali naše simracing #1 a #2, ale nikto prítomný, akúsi kvalitu alebo ?o mi chví?ami ukazovalo 97, inak pripojenie rýchle, žiadne problémy, uvidím ako s ostatnými.

Comodo Firewall sa postupne pýtal na programy:
netKar_PRO_NT.exe (licencia a asi kontrola updatov)
nkUpdater.exe (stiahnutie updatov)
nks.exe (tento až ke? som skúsil online)
- takže týmto by ste mali da? výnimku pre firewall, ale prosím nevypínajte si firewally úplne, dobre? :-)

Inak pocity senza?né, v tomto sime mám najsilnejší pocit prepojenia volant - kolesá, je to všetko také "raw", drsné, priame, okamžité... chápete.

A som prekvapený ko?ko je k dispozícii tratí, oj! Len neviem ako to funguje online, ?i majú v sebe nejaké ?íslo verzie ktorého zhoda sa kontroluje server - klient, alebo ako.

Update: Z trackpack_1.2.rar som si do tracks rozbalil Mid Ohio a simracing #2 ma akceptoval, takže asi to funguje. :-) A chcel by som niekedy vidie? ako na tom sú pneu, no ale to nie je reálne, takže ni?. ;-) Dúfam že nie?o menšie ?asom zorganizujeme, pre za?iatok radšej vo verzii "sranda".

?alšie dojmy o 22:18: Ako milovník hôr som sa MUSEL vráti? na ten kopec a kone?ne sa dosta? hore, teda toto je iné kafe. Nordschleife už mám za tie roky v GT5 viac menej nau?ené aj potme, ale kým by som si zapamätal toto, to by pekných pár desiatok pokusov zabralo... Najskôr s Osellou, potom v maximálnej búrke s Fiatom, krása ako volant dával vedie? že kolesá sa šmýkajú. Vlastne, LFS je zo štyroch hier ktoré hrávam - LFS, nKPro, GT5, F1 2011 (onedlho) jediná, v ktorej je stále pekne. A je pre m?a pozoruhodné, že vie prida? po?asie do akejko?vek trate, nie ako GT5 ktoré ich má len nieko?ko, a to v špeciálnej "po?asie" verzii s horšou grafikou. Vetrák na grafickej karte mi roztá?a nKPro viac ako LFS.

No a potom pár bezproblémových online pretekov na simracing #2, tra? Mid Ohio, Vintage auto, všetko krásne plynulé, a dozvedel som sa pár vecí (zobrazi? mená = TAB, kváder namiesto auta znamená že sa auto súpera na?íta neskôr aby to neseklo a tak). Tie menu a pár ?alších vecí síce vyzerajú trochu amatérsky, ale pretekanie je super, len mi samozrejme to vôbec nejde. :-) Napríklad niekedy mi Vintage nechce preradi? a neviem prís? na to ?o som v takom prípade spravil zle, v LFS sa mi to nestáva, asi príliš rýchlo po pustení plynu alebo ?o. A je celkom smutné, ako málo je pri "celosvetovej" online hre serverov a hrá?ov.

A niekedy by sa mi zišla mapa, len aby som videl ?i sa môžem vráti? na tra?, ale to asi nebude rovnako ako tie pneu, nie je to nKPro štýl. Jo a pá?i sa mi, že vnútri formule vidím na štítku svoje meno, poteší. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 15.9.2011 at 22:28.
Substance242 is offline   Reply With Quote