Thread: netKar PRO
View Single Post
Old 14.9.2011   #401
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Ryko: asi t? trochu zklamu, ale myslím, že kupa plných server? za sou?asného stavu jen tak nebude. Ne kv?li tomu, že by nKP bylo online nepoužitelné (jako to bylo d?íve), ale kv?li tomu, jak fungují servery a potažmo jak nesmysln? je nastavují jejich vlastníci. Na serveru se nedá bez restartu m?nit parametry (tra?, po?et kol, ..) a v?tšina server? je nastavena "neš?astn?" (dalo by se to napsat i h??) pro pick up racing. Najít server s vyhovující kombinací auto/tra? je ?asto nemožné, využít stávající prázdný a zm?nit si ho nejde a když už n?co je, je tam nastaven 2h (nebo více) practice, 20min quali, 10 kol race. Takže ?ekáš t?eba 1,5h na závod, tam se všichni hned vymelou a odstoupí (práv? proto, že závod? je minimum a lidi sice umí hotlapit v practice, ale ne se pohybovat v poli) a pak abys ?ekal zase 2,5h na závod. Nevím jak ostatní, ale já když jdu online, chci si zazávodit, jezdit dokola na ?as m?žu offline. Když jsem se zkoušel hlasováním posunout na další session, vždy mi pár hlas? chyb?lo. Bu? lidi neví jak hlasovat, nebo jim to kroužení vyhovuje. Já bych nastavil server na samé race sessions s oto?eným roštem, jenže já si server se svým ADSL uploadem nevytvo?ím, takže musím brát to co je a to mi moc nevyhovuje. Teda krom? serveru jako je "lfs at nkp", kde se st?ídala minimální délka quali a následn? race, ale je otázka, jak dlouho ten server bude a kolik tam bude chodit lidí, když je pod heslem.
Pablo is offline   Reply With Quote