Thread: Fotite???
View Single Post
Old 15.8.2009   #1305
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

ad : Felix > Video uz od zrcadla potrebovat nebudu necham zene Lumix na foceni a budu ho pouzivat jako kameru.
Ano premyslim o canonu 450D poloprofi zatim nechci vzdyt fotim 4 mesice, takze se povazuju za amatera. Ale pry se ucim rychle, no kdo vi..
Co bys mi rekl na Nikon? Kamos ma D5000 a kdyz jsem si ho osahal tak mi prisel fajn.


ad : Substance242 > mas pravdu ze zpracovani 1080p je na delsi dobu a videa jsou dost objemne. (mam 32G kartu, vejde se tam dost)
Ale ja prave chtel HD jelikoz mam FullHD TV Samsung LE40A856 a mame doma maly prirustek tak tocim jak o zivot a je na to vybornej pohled v HD.. Chci aby to chvili vydrzelo. Konvertuju do H.264 a kvalita zustava. 1 hodina zaznamu v 1080p = cca 4GB pri 720p este min. Vysledny soubor *.mkv. Cely se to da zamerne jsou do toho sel aby to bylo HD a zatim jsem spokojenej. Ale diky za poznamky

Abych nebyl uplne OT poradil by mi nekdo nejakou literaturu ke studovani? Zaklady chapu vim jak funguje clona vs. cas a snad i kompozicne se zlepsuju. Existuje nejaka dobra literatura v CJ zamerena na kompozici ?
__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote