View Single Post
Old 24.5.2013   #12
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Tak ona i stejn? dlouhá skoro je ta Chebská + je úpln? libová, široká až 10m snad, únikové zóny, po?ádné obrubníky, velká hospoda s terasou, super posezení s výhledem na okruh, prost? úpln? o ne?em jiném, než je indoor p?j?ovna. http://www.kartarena.eu/index.php?action=3

Aby to m?lo smysl tam v?bec jezdit, tak by to cht?lo dát aspo? 10min trénink+kvali a 2x15min závod, (dohromady 820K? na osobu, ale myslím, že by šla vyjednat sleva). Doprava z Plzn? vyjde tam a zp?t tak na 400-500 na auto p?i ekostylu.

Hodn? m? ten Cheb láká taky proto, že tam jezdím pravideln? na motorce a ?asy jsou n?kde kolem 57-58s na kolo po zah?átí pneu podle ?asomíry (p?j?ili mi transpondér), tak by m? zajímalo, kolik bych dal v ká?e. Co jsem tak vysledoval, jezdí to lehce p?es minutu na tý devíti a p?l ko?ovce, snad i pod - záleží na pilotovi. Když jsem tam jezdil naposledy, což asi p?ed t?emi-?ty?mi lety, tak m?li jen takový starý hnusný shitky šesti a p?l ko?ový. Plus to má startovní rošt se semaforama a velkou ?asomíru, zobrazující snad ?asy p?ti závodník? naráz.

EDIT: Maj je prý polazený na 11 koní.

Ad motokáry v papírn?, tak jsem nebyl p?esn? dva roky, v kv?tnu 2011 jsem si tam vyjel licenci na tu závodní 390ku a svezl se s ní. S tou tam bylo docela maso prasit zejména ve druhym sektoru, kde jsou samý utažený vrace?ky.
Pak jsem si vyhodil rameno, takže jsem šel znovu až v srpnu a už bylo zav?eno....

Jinak u Ježíška jsem byl jednou a moc m? to nebavilo, už jsem tam nikdy nešel.

Papírny mají te? novou dráhu na kterou jsem se byl podívat v únoru n?kdy, ale nejezdil - hrozná klendra (+ jsem ani nem?l pot?ebu, vy?ádil jsem se dost na simech) a nový káry se Subaru motorama, ty mám vyzkoušený ješt? p?ed lety ze Lhoty (tý nejdelší dráhy), že jedou zna?n? líp odspodu, než Hondy, akorát ve Lhot? maj 200ky, protože tam maj krásnou sérii vlásenek, kde se drží plnej a je to dost na srdce, ?asto jsem už v poslední jel bokem a mírn? lízal pneumatiky a v?bec je to tam nejadrinalov?jší a vždycky jsme tam jezdili ve t?ech, dali si 3x10 min, tak to vyšlo na 450,- (10min 200, 20min 350, 30min 450) a káry jsme si prost?ídali, opravdu jede každá jinak (motory, brzdy, r?zn? ojeté /potrhané gumy a pobouchané/zk?ivené podvozky), ale tak zpr?m?rovaly se ?asy a byl to fair play racing potom.

Navrhuju ud?lat komplet závodní víkend, jak jsem už ?íkal, spát se dá na koleji za 200,- na noc + si myslím, že bysme s ostatníma byli ty zdaleka ochotní po jednom ubytovat, já teda ur?it?, i dva se vlezou. I když náš byt je teda nic moc, holt studentskej, ale to p?ežijete, teplá voda te?e a n?který sv?tla ješt? svítí.

Program bych vid?l takto: První den: Sraz, n?kdy kolem poledne, nebo brzo po poledni, pak poznáva?ka Plzn? = vlastn? prohlídka pivovaru (sice jsem tam jezdil ?asto pro sudy na brigádu, byl jsem i na Spilce, ale na prohlídce žel ješt? ne), odpoledne až ve?er turnaj v klubu o n?jaký pohár klí?o a ve?er Tour de pubs (+ p?ípadná ukázka p?kných striptérek v Pamele, kdybyste m?li chu?, skoro rok jsem je už nebyl zkontrolovat, tak je na ?ase. Stoly velký, pivo dobrý a holky krásný co pamatuju) Druhý den dopoledne/ v poledne motokáry (otestuju do té doby ty nové papírny, dráha vypadala ši?ší, že by se dalo p?edjížd?t + jsem zv?dav na samotné káry), nicmén? ten Cheb je fakt lákavý, vyhodnocení, rozlu?ka a hurá dom?.

Kdo je pro??
Attached Images
File Type: jpg ypsilonka 1.jpg‎ (227.3 KB, 27 views)
File Type: jpg Ypsilonka 2.jpg‎ (258.6 KB, 26 views)
File Type: jpg ypsilonka 3.jpg‎ (73.9 KB, 20 views)
File Type: jpg Ypsilonka 4.jpg‎ (80.9 KB, 24 views)
__________________

Last edited by Belda_CZ; 24.5.2013 at 02:18.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote