Thread: "kokpit"
View Single Post
Old 2.2.2014   #201
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Nechcem zakladat novu temu ohladne pouzitia troch monitorov, ale nakolko sa to tyka kokpitu a uz sme to tu preberali, pisem sem.

Mam velky problem s nastavenim bezel korekcie pre AMD Eyefinity. Podla obrazkov, ktore najdete vyssie som mal trosku problem ze linia sa malicko lamala resp. posuvala v hornej casti obrazoviek, ale bolo to len minimalne. Ked som ale teraz znovu zapojil triple screen, tak mam obrovsky problem. Nastavim si bezel korekciu v ovladacoch tak, ze trojuholnik presne pokracuje v linii na na monitoroch na lavej aj pravej strane. Akonahle ale ukoncim bezel korekciu a zobrazim nejaky triplescreen obrazok alebo zapnem Assetto Corsa, tak je to katastrofa - spodna cast je presna, ale od zhruba polovice je obraz vyrazne posunuty. Nepomoze nastavovanie bezel korekcie ani vysky monitorov (mam LCD s pivotom).

Na zmensenie sirky ramikov monitorov som tak ako ste mi tu radili, dal bocne monitory za stredovy, aby na nich boli ramiky prekryte ramom predneho monitoru.

Uz zacinam byt zufaly a neviem ako veci nastavit, ale nevidim zadniu moznost v ovladacoch ani v AC posuvat obraz jednotlivych monitorov vertikalne - ide to v ramci bezel korecie len horizontalne...

Viete poradit co robim zle a ako to riadne nastavit?
Ryko is offline   Reply With Quote