View Single Post
Old 20.5.2014   #35
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Day 59: Fanatec mi konecne vsetko spojazdnil.

Nakoniec som poslal volant do Nemecka po mesacnom vyjednavani a skusani nezmyselnych veci, ktore mi doporucovali. Najhorsie na tom bolo ze odpovedali tak za 5-7 dni a aj to na druhe/tretie vyzvy. Potom to uz islo rychlo a volant mi poslali spat viacmenej okamzite. Tak som si nateseny vsetko nastavil a ze idem jazdit.

No cakalo ma nemile a necakane prekvapenie. Vobec mi nefungovali pedale. Nic som s nimi za cely cas nerobil ale nereagovali vobec. Tak som tam znova pisal. Zas cakal, cakal, cakal. Poslali mi novu PCBA a napriek tomu ze som neveril ze to pomoze tak pomohlo a konecne vsetko funguje. Dufam ze uz to vydrzi nie len par mesiacov ale aspon par rokov bez poruchy.

Inak napriek nenormalne dlhej cakacej dobe a zbytocnemu natahovaniu musim Fanatec pochvalit ze vsetko moje postovne mi preplatili a dokonca ten vadny cip na pedaloch mi poslali, aby urychlili proces a vymenil som si ho sam.

Tak teraz sa uz len znova naucit jazdit na volante. Clovek jaksi za dva mesiace vyjde z treningu Hadam sa coskoro vidime online.
Tak som rad ze si znova "v hre". Taketo trable su najhorsie, kedze cloveku neostava nic ine len cakat.. Prajem vela vela hodin bez akejkolvek poruchy a snad to cakanie stalo za to
Puma /// is offline   Reply With Quote