View Single Post
Old 31.8.2010   #70
Fery
Newbie

 
Fery's Avatar
 
Join Date: 29.8.2010
Location: Litom??ice
Posts: 5
Post

Ahoj vsem jmenuji se Honza je mi 25 let a pochazim z krasneho severoceskeho mesta Litomerice...LFS vlastnim zhruba rok a po prvnim svezeni v demu jsem nevahal a hnedka jsem si koupil licenci S2. Jsem nadsenej fanousek jakehokoliv motorsportu jako F1, rally, ale mam rad i FMX, supermoto a vse kde jsou cejtit spaleny gumy a benzin. Po koupeni licence jsem nejdriv jezdil hodne offline abych se trosku otrkal a posledni dobou zhruba 2 mesice hraju uz jen online...Diky online hre me to tak hrozne zacalo bavit ze bych se chtel stat soucasti nejakeho teamu slozeneho z cechu/slovaku kde bych chtel zatim jezdit jen tak a trenovat s vama a ucit se od vas. Nevyzaduji nejake zavodeni protoze vim ze na to jeste zatim nemam...Jsem ucenlivej typ a hodne rychle si zvykam! Na tratich hodne pozoruju jezde co jezdi nejlepsi casy a sleduju jak projizdej zatacky, na jakej rychlostni stupen, brzdny body atd...Diky tomu nezajizdim uplne nejhorsi casy...Moje nejoblibenejsi auto je FOX, FBM, FZR, FXR a trat to je jedno...hraju na volantu logitech g25.
Rad bych se ucil od skusenych jezdcu a jednou da li panbuh se stal treba i dobrym jezdcem
Mejte se fajn preji GL/HF......Fery
Fery is offline