View Single Post
Old 26.10.2009   #9
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Moje prve online zavodenie na XRR aj ked s pomalsim GT2... ako tak som mal natrenovane aj pripaveny set na race, na preteky som sa teda tesil... v prvom preteku som v prvych kolach siel na istotu a otukaval sa, je ine si hotlapit offline a ine jazdit rozne lajny pri plnej trati... aj napriek tomu som ale celkom drzal krok s ostatnymi v GT2, aj ked ma postupne traja borci brano, kidd aj jarda predbehli... tak som si povedal, ze skusim ist ako sa da a udrzat krok, stalo sa ale to iste co som spozoroval v treningu pred pretekmi... neviem z akeho dovodu, aj ked som mal na vyjazdoch rovnake rychlosti, na konci roviniek aj na ovale som mal z nicoho nic o 5-6 km/h nizsiu rychlost, nechapem preco... teplota pneu bola optimalna, uato neposkodene v 100 percentnom stave... toto ma ale natolko spomalovalo, ze som nemal sancu robit kvalitne casy pod 1,47 s ktorymi som pocital... nemalo pre mna zmysel takto kruzit po trati, tak som sa odpojil... pre mna je toto spomalenie nepochopitelne, som este jednoducho asi stale LFS zelenac a nieco, co sa fungovania aut tyka, neovladam... no nic, mozno nabuduce...
Ryko is offline   Reply With Quote