View Single Post
Old 12.10.2004   #5
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

Quote:
Originally Posted by Dušan Matouš
No a taxi taky dovolim zmínku: Žil jsem v pocitu, že se krom propozic jede i podle základních pravidel, Mezinárodních sportovních ?ád?, co vydává FAS A?R. Už v za?átku teorie v závodnický okruhový škole se u?í základní princip k chování jezdce na okruhu: Ten, co je vep?edu, má právo volit stopu! Odpov?dnost má ten, co jede vzadu! Teprve, když ten zezadu je p?i p?edjížd?ní polovinou auta v zatá?ce, p?edjížd?ný ho nesmí zav?ít, respektive odpov?dnost za p?ípadný kontakt p?echází na n?ho! (Zkuste si to najít a pro?íst, plz).
to mas samozrejme pravdu, o tom kdo voli stopu atd. ale jak si rekl, voli ji ten ve predu, coz se neda ric o jezdci kterej je o kolo zpet!

Quote:
Originally Posted by Dušan Matouš
Proto nerozumím koleg?m, co jedou s výkonn?jším vozem (kdyby nás bylo víc, jednozna?n? bych byl pro d?lení do t?íd) a jako šílení se p?ed slabší auto tla?í v zatá?ce, kde musí všichni stejn? zpomalit, a?koli by ho mohli o dvacet metr? dál v poho p?edjet na rovin? díky své lepší akceleraci.
imho xr gt nema o tolik lepsi akceleraci aby na najekych 20metrech predjelo(ciste) gti a zaradilo se pred nej.

Quote:
Originally Posted by Dušan Matouš
Jenže já holt hned nabub?ele ne?vu!
jestli te nekdo zprasil, mel ses ohradit a upozornit na to.

Quote:
Originally Posted by Dušan Matouš
Byl to nultej závod
ale co kdyby nebyl??!!

Quote:
Originally Posted by Dušan Matouš
takže ani neprotestuju. Kluci a ešt? jedna v?c: Nem?žu se zbavit pocitu, že chovat se na virtuální trati k pomalejšímu soupe?i jako majitel celýho internetu, není úpln? to pravý a s n?kterými bych se nerad potkal na normální silnici.
nevsiml jsem si ze by se tak nekdo choval. a na normalni silnici se nezavodi.


the end, doufam ze se nebudou opakovat situace z tohoto zavodu a ze si z toho vsichni vezmou ponauceni ktery jim patri, vcetne me.
jet is offline   Reply With Quote