Thread: "kokpit"
View Single Post
Old 11.4.2010   #44
Breakpain
Newbie

 
Breakpain's Avatar
 
Join Date: 22.3.2010
Location: Czech Republic
Posts: 93
Default

No ov??il jsem si jednu v?c - když jezdím na kancelá?ské židli - tak si ji zamykám - tedy mám tam úhel tak 95-100°, což je v podstat? asi to samé, jako bych m?l to "pevné sedadlo" nap?íklad sedadlo 4. Rozebírám to te? s lidma co jezdí a ty nepoužívají moc ty polohovací jak jsem pochopil v real autech. Takže vícemén? jsem asi rozhodnutý pro sedadlo 4. Kolejnice - já myslel, že bez nich to tam nep?ipevním? Je mi jasné, že s tím nemohu posouvat ... neboj, ale pokud tam nedám kolejnice, jak to p?ipevním k tomu Frexu nap?íklad? P?edpokládám, že i bez nich tedy mohu posouvat sedadlem - pokud ano, pak je kolejnice jen pár kilo navíc a je to zbyte?né (prodám to ).
Samoz?ejm? je mi jasné, že nastavení netrefím na první pokus, ale jakmile to dám jak chci - už nem?ním. V normálním aut? taky nastavím jednu polohu a už nem?ním .

Byl jsem upozorn?n - abych ur?it? sedadlo vyzkoušel, jestli se do toho sedadla vejdu - hlavn? prý zadek ... mám 187 cm což jak jsem pochopil je na hran? ... ale tlustej nejsem tak doufám, že to bude oka ...
Každopádn? co m? "d?sí" jsou ty vycpávky pod stehny ... to mi p?ijde ... možná na škodu ... tak nevím, jestli nakonec nevyhraje to polohovací ... I když by m? to mrzelo, ta cena je p?ímo krásná ...

Ano, ozkoušet to musím - pokud ti nesedne jenom p?i letmém posazení, pak bys plakal po pár hodinách. Pokud sedne - je šance, že nebude skoro žádný problém ;-). Te? už jen ?eším kde se m?žu posadit do t?chto sedátek ... to bude asi docela problém, jak tak na to koukám ...

Pásy - tak když budu hledat, ono se to najde t?eba levn?jší .. já to hlavn? nahazoval k v?li tvar?m a p?edstav? po ?em jít ;-) ...
__________________
S pozdravem, Aleš

CPU: Intel i5-750 (2,66GHz), MB: Gigabyte P55-UD3R, RAM: Kingston 2*2GB DDR3 2000MHz, VGA: GeForce BFG GTX 260 OC 896MB, PSU: Fortron AX550, HDD: WD Caviar Green SATA II 32MB 500GB, OS: Win 7 Pro 64bit + Samsung SyncMaster T220, Logitech G27
Breakpain is offline   Reply With Quote