View Single Post
Old 26.6.2007   #8
Faraon_cz
Member

 
Faraon_cz's Avatar
 
Join Date: 2.12.2006
Posts: 106
Default

Kvalda:Klasika,stred pole...10 misto
Sprint:Co dodat,proste silenost....Ale protesty podavat nebudu....16 misto
Race 1:Takovou pitomost,co jsem udelal,to je proste k placi.Pred zatackou,dupnu max na brzdy,blok kol a neovladatelny vuz.Tim samozrejme vylet mimo trat a polibek se svodidly.Myslim,ze jsem tam lehce skrtnul o J.Tregla,za coz se mu omlouvam.Potom boxy a pak stihacka...15 misto
Race 2:Startuji ze 4 pozice.Propracuji se na 2 pozici za Kurta.To co jsem proste videl,jsem nechapal.Jede v poklidu a najednou vidim,jak mu vuz zacne divne skubat a misto do zatacky jede rovne na svodidla.Pak se uplne stratil.Proste lag,jak z ucebnice.Tim padem jsem zacal krouzit na 1 pozici a tak jsem i dojel.Pocitam,ze kdyby to Vazliho neodpojilo,tak me dostal..Proste smula..

Jinak diky vsem poradatelum za super cup.Organizace sice mohla bejt lepsi,ale i tak diky...
__________________
M3R Faraon_cz member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

MB:GIGABYTE GA-EP35-DS4 CPU:Intel® Core™2 Duo Processor E8400 GPU:Bliss 8800 GT 512MB GS RAM:2x2GB DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Extreme Edition + 2 X 1GB DDR2 800 240Pin Registered DIMM ECC Memory HDD:WD Caviar 500 GB, 3 Gb/s, 16 MB Cache, 7200 RPM LCD:22“ Samsung 2232BW Wheel:Logitech G25 Racing Wheel OS: Windows 7
Faraon_cz is offline   Reply With Quote