View Single Post
Old 12.5.2014   #775
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Ok, p?ijdu mezi 20:00-20:30. To chce opravdu trochu vyrovnaný lidi, m?l jsem závody o ni?em s E30 a m?l jsem naprosto perfektní závod s 599XX, kdy jsme se nejd?íve 3 a potom 2 od sebe nehnuli 9 kol. P?vodn? jsem na to klikl spíš ze zoufalství a nakonec jeden z nejlepších boj?, co jsem zatím v AC m?l - tj. hlavní trefit rozumný lidi.
2 min (pro m? i 5 min) quali je (pokud se m?ní auta a trat?) imho nedostate?ný. T?eba s navrhovaným F40 Stage 3 jsem snad nikdy nejel. Když si nezkusím brzdné body, jak to asi dopadne v závod?.. Bu? zabrzdím o hodn? d?íve a naperou m? zezadu, nebo to rozst?elím p?ed sebou já Tj. bu? ?ekn?te auto, aby si ho ?lov?k mohl zkusit 10 minut offline zkrotit, a pak klidn? minimální quali, nebo se budou auta/trat? st?ídat a pak Q 10 min, a? si ?lov?k zkusí 4 kola.

Servery už se trochu ustalují a zdá se mi mén? t?ch divn? nastavených (auta co k sob? nejdou, hypercars na úzkém Magione atd), ale po?ád je to zmatek a než si vyberu.. Co je super je hledání, že hledá nejen název serveru, ale i auta a trat?. Co je mén? super, že hledá stylem OR a ne AND, tj. když napíšu "Imola E30", najde to všechny Imoly a všechny E30, ne E30 na Imole. Chtít vylu?ování slov mínusem už by asi bylo moc "Imola E30 -group -dtm -drift"

Booking je otrava. Jo líbí se mi když už tam jsem, že to má ?ád, ale dostat se na server.. Zásadní zlepšení by podle m? p?ineslo, kdyby byl výpis "živý", tj. p?i refresh by se na?etl stav + ?as stavu a ten ?as by ubíhal lokáln? a byl by vid?t a po vypršení by server p?ešel do dalšího stavu. Nejen, že bych neklikal na server ve stavu B, který je už dávno v Q, ale samo by mn? to ten server vy?adilo, kdybych m?l nastaveno omezení na B. Refresh by tedy nebyl vlastn? skoro v?bec pot?eba a p?ehled by byl mnohem lepší. Kdyby po skon?ení závodu poslal server push notifikaci a zase se sám objevil ve výpisu jako B, je automatika dokonalá - tady by ale asi byl problém, že by to rozhazovalo výpis, byl by až moc "živý", tj. na toto bych nechal ten refresh.

Po?adí v závod? mi ?asto blbne, jedu první a po pár kolech se za?ínám propadat (teda podle po?adí, ve skute?nosti jedu stále první). Ve výpisu výsledk? už je to dob?e. Teda pokud n?jaký výpis je, protože se mi už n?kolikrát stalo, že m? to na konci neodmávlo a závod nem?l konec. To je dost zásadní bug, protože se pak nezobrazily výsledky, tj. pro p?ípadnou ligu spolu s p?ed?asným ukon?ováním závodu po dojezdu prvního je to zatím stopka.

T?ch chybek a návrh? na vylepšení bych m?l hromadu, ale p?edpokládám, že se v?tšina ví, nem?l jsem sílu prohrabávat ofiko fórum. Doufám v brzký patch a ne takový jako je 0.9.6
Pablo is offline   Reply With Quote