View Single Post
Old 20.9.2005   #15
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja
Chovani nas, hracu: NEPRIPUSTNY!!!! ...
Dík, v podstat? nemám, co bych k tomu dodal.

Jenom k tomu adminování - nespadlo z nebe, po zkušenostech z p?edchozího závodu jsem se sám nabídl, že to vezmu. Bohužel na problémy, které nastaly, jsem nebyl dostate?n? p?ipraven. Ale pou?ení pro p?íšt? (jestli n?jaký p?íšt? z mý strany bude ) jsem si vzal. Zárove? jsem pro nekompromisní dodržování pravidel, takže kdo se proti nim proviní, bude z ú?asti v závodním ve?eru vy?azen.

Zhodnocení ligy: Velký dík pat?í všem, kte?í se postarali o vznik a celý pr?b?h ALSC. Máte m?j velký obdiv. kay: Byla to pro m? obrovská zkušenost, z totálního newbieka na za?átku jsem vyrost (falešnou skromnost stranou...) tak, abych byl schopnej taky trochu závodit a ne se jenom plést na trati. Na profíky z div1 se ale po?ád ješt? koukám s velkým odstupem. Samoz?ejm? pak gratuluju vít?zi Jetovi i všem ostatním, kte?í ligu úsp?šn? dokon?ili. Už se t?ším na další pokra?ování!

EDIT: K organizaci závod? - nechápu, co je sakra tak t?žkýho na tom, najít si chvilku na p?e?tení, co se vlastn? jede, jak, kdy... :irk: Když už máte ?as p?ihlásit se, tak si taky p?e?t?te, do ?eho se hlásíte! V každým závod? se našlo pár jedinc?, co plašili a ši?ili poplašný zprávy, p?íp. ani nev?d?li, která bije. Není problém p?ed startem kvalifikace i závodu stru?n? zopakovat pravidla, ale to neznamená, že se bude vysv?tlovat úpln? všechno. Když už n?kdo nastoupí, má se za to (a je to slušnost), že se seznámil s pravidlama a pr?b?hem závodu. Pokud tomu tak není, nezbývá než
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote