View Single Post
Old 24.12.2014   #1012
aspect
Newbie
 
Join Date: 25.4.2006
Posts: 31
Default

hmm, taky m? ten p?ístup/postup kunose za?íná srát. Jsem si to puvodne predstavoval uplne jinak, mala komunita složena hlavne z veterán?, a plno featur, který vás p?ekvapí a pot?ší. Že full verze bude v kv?tnu a v zá?í dlc...ale zatím jsem za 250 hodin online zažil pouze 2x, že se nikdo nevyjebal v T1 (p?ísahám ). Je mi jasný, že jsem si to vysnil, a vyvojá??m do hlavy nevídím...ne vlastn? to chápu, cht?j zaráb?t mange, a dle statistik z NKP, což hralo tak 300 lidí dohromady, nic z toho nechcem. Mám toho tolik na srdci, že ani nevím ?ím za?ít :-)
Závody si vubec neužívam, jsem neshopnej umístovat se na p?edních postech v qualifikaci, vetšinou si vyjíždím misto v polovin? roštu tak 3 vte?iny za pole position ale klidn? i 5 sekund, když typka co je na roštu p?ede mnou v quali pronasleduju, ?umím jak puk, když s autem bojuje, zmíta se od obrubníku k obrubníku na rovince a do každe zatá?ky p?etá?í i 900 stupnu pá? najíždi tak o 50 km rychlejc než by m?l, ale stejne ho nechytím. Na druhou stranu m? nebaví se s tím autem prát, já to rád hladce, žádný sk?ípání gum, se musí nechat, že v AC je to u spousty aut suprov? podchycený, p?íkladem 599xx. To p?etá?ní volantu m? sere extra, to snad d?lá tak 90% lidí v menší ?i v?tší mí?e. Pamatuju že práv? v NKP byl ?lov?k za toto dost postihován gripem, a to už po 1 kole, ale tu se nic ned?je. Takže startuju z prost?ed pole-vyjebem se v T1, pokra?uju z poslední pozice, a dojíždím kolem 5týho místa, jak ty lidi odpadávaj do ka?írku. Žadný fighty 2-3 kola. Tady tak 1-2 zata?ky, než mi ten dement vlitne do zá?, až mi z toho rupne p?ední sklo :-) Nebaví m? ?azení, tu je to tak n?jak jedno +-1000 otá?ek, žádna radost, když se trefuju, Z obrubníku m? vstávaj vlasy hr?zou, nemaj fungovat jako bezpe?nostní element, takhle si to aspon myslím, tu by bylo jist?jší vzít to po tráv?, to by ?lov?k aspon v?d?l co má ?ekat. Na ofic foru tuna threadu "kerbs of death" a "no issue"? M?že mi n?kdo popsat jak to funguje v reálu? Chápu že, nap? na masarykovým okruhu jsou betonovy, nat?ený lesklou barvou, takže budou klouzavý, ale budou mít ten kolejovej efekt co ve h?e? Spa tím moc netrpí, že? Tam jsou zarovnaný s asfaltem, snad si vybavuju jen do eau rouge, ta strední ?ast ?asto kolejí. Jsem si všim jisté podobnosti v pneumatikách s LFS, když se snažíte vyjet na obrubník (p?edstavte si klasickej chodníkovej rantl), tak jsou vlastn? jen 2 polohy, kolo na obrubníku nebo p?ed obrubníkem, ale chybí tam ta poloha, kdy se kolo už nedotýka vozovky, ale stojí na hran? rantlu. Tzn kola nejsou kulatá, ale ?tvercová a v?bec se neotá?ej? Pá? i kdyby byly mnohaúhelníkovy tak by nem?li problém stát na hran? rantlu, resp p?eklenout r?znou výšku vozovky s kerbem a ned?lalo by to z aut šalinu :-P Když jsem u kerb? tak jsou taky príma na ***** ty zelený plochy za nima, na fotkách z vallelungy, když byl ten kunosuv noviná?skej event, tak jsem si všim potrhaných ?ástí t?ch ploch, tzn že je to látkovej koberec, což by pravd?podobn? mohlo tak blb? klouzat jak ve h?e, ale otázkou pro m? z?stáva, jestli je to na všech tratích látkový? Je to tak všude nebo spíš lenost devs ud?lat víc typ? povrchu?
V?ci jako jsou 5 sekund penalty, 1 ?adkovej chat (defaultní) , konec zavodu pár vte?in po dojetí prvního + konec kvalifikace ihned po uplynutí ?asomíry, veškerý info nacpaný do jednoho ?ádku v horní lišt? monitoru, který mezi sebou bojují o pozornost..napr opakovaný hlasovani o kick ?i restart session, m? p?ivádí k nep?í?etnosti :-) vysledkova tabulka ktera nejde odjebat, no flags, to je fakt nepochopitelný pro? se tyto nedomyšlenosti tak dlouho drží. Dostat devs na 2 hodky na server El bandito a celej team by m?l hlavu jak stefano :-P Ted m? štve nova vec, jakysi kleštení textur asi 10 metru pred mojí pozicí, když má n?kdo rožlý svetla a nekoho stihas, tak se neustale zhasinaj a zas se rožínaj dle vzdálenosti protivníka, dost to mate. Efekt probržd?nejch ploch na pneu mi taky vadí, je to b?žn? takhle cítít v RL, snad po jednom st?edním probržd?ní? Mi to zastíra zbylé efekty FFB, o které stojím. M3 GT2 OMGWTFLOL, šílenej grip díky aliens pneu, ani italia GT2 se tomu neblíží, po updatu se mi zda jest? težší :-/ v?era na mugellu to nehct?lo ani držet p?imej sm?r, musel jsem tomu nakropit velky uhly spoileru. (možna jen chybnej def setup)
..No já doufám, že d?cka potáhnout k Projectu, kundos se nazobe, zam??í se na herní prost?edí, ?i vypustí zdrojáky nebo editor (neslibovalo se n?co takovyho po vydání verze 1.0?) a ud?lá to n?kdo za n?.
aspect is offline   Reply With Quote