View Single Post
Old 4.6.2007   #27
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

Quote:
Originally Posted by Ryko View Post
Svojej chyby som si bol vedomy a moje rozhodnutie ist natvrdo do zatacky bolo nespravne... je to dane tym, ze nemam ani zdaleka tolko skusenosti s pretekmi ako vacsina jazdcov v divizii 1... za to sa opsravedlnujem a ak je to na protest alebo vyhadzov z ligy, tak nech to kompetentni zvazia... beriem, je nieco ine spravit dobry hot-lap a nieco ine pretekat medzi cesko-slovenskou elitou... trosku ma ale prekvapuje slovne spojenie naproste hovado...
prekvapeny nebud, je zaslouzene.
to, ze jsi vyhodnotil svuj postup jako spatny, je v poradku, prvni krok ke zlepseni. ale to ze jsi uhanel dal, a ani jsi nezpomalil, prestoze jsi vedel, ze jsi to podelal, je trestuhodne. to delaji hovada.
protesty nepodavam, neni to muj styl.. radeji si to vyridim s dotycnim primo v zavode, plech na plech. pokud se to ale bude opakovat, budu nucen s tim jit pred komisi.
avasak verim, ze nove nabyte zkusenosti z tohoto zavodu, povedou ke zlepseni smyslu pro fair play u tebe a vsech ostatnich s fxr, kteri si mysli, ze kdyz maji 4x4 buldozer, tak muzou vsechno..

Last edited by jet; 4.6.2007 at 23:41.
jet is offline   Reply With Quote