View Single Post
Old 13.9.2014   #928
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
UVZ.. Jejich server mi nikdy ve výpisu nevysko?il/nezaujal, co koukám te? do výpisu, mají tam jeden s 3 sloty a v??n? tam mají n?jaká "zmatená" komba, co nikdo nemá, nebo jsou i špatn? nastavená. ?tu týden starou diskuzi a lákají na závod stylem "p?ij?te dnes a zítra". Jakoby nebylo z X podobných oznamení jasné, že to chce dát v?d?t s p?edstihem. Auto op?t nestandardní, navíc takové, které jsem nikde nenašel (mají tam link na stažení, ale ne na zdroj, takže až bude update, zase nebudu v?d?t, kde to vzít). Nic proti, ale z mého pohledu Logical ud?lal t?mi servery pro komunitu mnohem víc. Tím ne?íkám, že když ud?lají rozumný závod s oznámením dop?edu, že nep?ijdu. P?ijdu rád. Ale co jsem ?etl, je tu spolupráce zase s dalším serverem a zase sledovat n?jaké další fórum a na ligu asi další registrace atd, to je t?íšt?ní komunity. Možná má n?kdo hromady ?asu to všechno sledovat, ale dost lidí chodí do práce a má jiné povinnosti a nebude oklikávat X server?, které možná zase za chvíli zaniknou, aby se dozv?d?l o 1 závod?.
Par veci na vysvetlenie. UVZ zacalo ako prve robit utornajsie ligove zavody v AC. Ucast bola po par pretekoch relativne slaba, aj ked povodne bolo prihlasenych skoro 20 ludi. Potom sa liga ukoncila a bejvalo zacal poriadat utornajsie volne zavody. Server GTCRS sa nedavno pridal z toho dovodu, ze aj ked jazdia rFactor 2, zacinaju pomaly aj s AC a oba servery sa dohodli na spolupraci pri poriadani pretekov. Takze ja to skor vidim ako spajanie komunity a nie jej rozdelovanie... A funguje to zatial paradne, na trati do 20 jazdcov, kopec subojov... Kazdym kto sa zucastnil, si pochvaloval. Kazdopadne, kazdy nech sa slobodne rozhodne kde a ako bude zavodit. Som rad, ze UVZ a GTCRS sa toho chopili a je mozne ze coskoro bude aj liga, a je mozne ze aj s diviziami, ak bude viac ako 20 zavodnikov. A uplne staci sledovat UVZ server, kde su vsetky informacie dostupne aj bez registracie, ak sa nemylim. Urcite sa zhodneme na tom, ze bezne volne dostupne online servery v AC toho vela neponukaju a chce to nieco organizovane...
Ryko is offline   Reply With Quote