View Single Post
Old 14.4.2013   #56
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
L: Dobrý start, klidné souboje, propracovával jsem se dop?edu hodn? hladce. Všechny hlavní soupe?e jsem nechal n?jak za sebou a v ?ase cca 35 minut jsem vedl o n?jakých 23 vte?in. Jenže pak se pod?lalo p?ipojení - asi. Do poslední chvíle jsem nem?l žádný lag, auta kolem m? normáln? jezdila. Jen jsem sledoval hlášku "mp_replay n?co" a pak šel kopanec. Holt n?kdy se to stane...
ja som ti sluboval tu vec s ddos na master server...a nakoniec sme to v mpwr dokazali zriesit este lepsie...utok iba na tvoje pripojenie
Nabuduce si ale budeme musiet dat pozor aj na Kida...ten ma fakt dneska diplom z obrannej jazdy...

Inak moj zavod (s hodinou treningu dneska):
Q: pb...5. miesto slusne - spokojnost
S: ja si ani nepamatam...nejake stratene miesta, potom ziskane a nakoniec 4. miesto
R: drzal som sa stale okolo 8-10 miesta po starte no potom som v T1 tukol pana Ježeka a rozhodol som sa ho pockat takze prepad na 13. a tak obcas som ziskal miesto no len po tom co sa niekto vyslovene vysekal...bojoval som so vsetkym ako pneu, spojka, volant a este aj jazdci...no kupodivu ma to bavilo...Kid to blokoval hadam 40 minut...s Lalom sme do neho obcas busili, obcas sa vzdialil...striedali sme si iba pozicie s Lalom...no a nakoniec som sa bal o miesto lebo nas dobehol pan Ježek no nastastie som mu to nedal i ked este v poslednej zakrute som sa bal ci ma neda

Inak kupodivu sranda...prvykrat v zivote som sa naucil trochu jazdit rallycross, neviem naco mi to bude dobre ale mozno niekedy to vyuzijem

Last edited by bavorak; 14.4.2013 at 22:27.
bavorak is offline   Reply With Quote