View Single Post
Old 22.1.2008   #8
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Pro me dopadla premiera v TB celkem slusne. Treningu jsem par hodin venoval a diky Haradovu setupu se darily celkem slusny casy.

Takze Q: Zpocatku nic moc ale po vymene pneu jsem se zacal chytat a jezdit casy pod 1:06, coz mi nakonec stacilo na poleposition. Maximalni spokojenost

S1: Do prvniho sprintu jsem nastoupil uz na setu s R2 vzadu. Nejprve jsem trosku podojel souperum ale nedokazal jsem se vyrovnat s ucinky vetru a nasledovalo par chyb a propad na 3. misto. No a nekdy v 5. kole prisla fatalni chyba kdy jsem si dost spatne najel do sikany a predvedl jsem paradni salto, ktere jsem zakoncil nekde v ochranem plote. Nastesti jsem vyvazl bez zraneni a mohl v nahradnim monopostu absolvovat dalsi rozjizdky...

S2: Start nekde ze zadnich pozic. Nejprve jsem predbehl par jezdcu pak ale prisly hodiny v te rychle zatacce za zdi a ja zustal stat uprostred trati. V tu chvili jsem nevedel kudy me budou ostatni predjizdet tak jsem radsi cekal az vsichni projedou. Po shlednuti zaznamu se omlouvam Putnikovi ktery si kvuli me hrabnul do travy a dostal taky hodiny. Pak jsem si jeste pekne zazavodil s par lidmi a nakonec dojel 7.

Long: Hned po startu za sikanou jsem se stretl s neovladatelnym vozem Megina a to hned nadvakrat. Podruhe po tom co ho Sonyk odpalil par metru prede me Takze zase propad az nekam na konec, ale prvni 3 kola jsem se zase dostaval dopredu a predjel jsem i kolegu Harada, jenze pak se pred nami objevil ToFire. Haradovi se ho podarilo po chvili predjet ale me uz nikoliv. Takze se tam utvorila asi ctyrclenna skupinka (myslim ze Los Woodbine a ToFire)a svadeli jsme moc pekne souboje. Poradi se porad menilo. Po par kolech se skupinka rozpadla a ja mel pred sebou jen Woodbina, ktery me po nekolika kolove zoufale snaze o predjeti pustil v T2 za coz mu dekuju (teda alespon to tak vypadalo ze me pousti). Po zastavce v boxech kdy se vyplatila strategie 3N (nemenit, nedoplnovat, neopravovat), jsem se dostal na 5. misto a snazil se maximalne soustredit abych nedelal chyby. Ze zadu se totiz priblizoval Duuku a jeho casy naznacovaly ze me bude chtit predjet. Takze jsem na to trochu slapnul a zase mu poodjel, ale rozestupy se porad menily podle toho jak kdo chyboval. Nakonec mi pomohl Lenny pres ktereho jsem se snadno dostal na cilove rovince zatimco Duukovi se to tak snadno nepoodarilo. Pak uz jen stacilo v klidu dokrouzit na 4. miste...

Celkova spokojenost s pocitem z jizdy a i s poctem tymovych bodu (i kdyz jeste nevim kolik jich vlastne bude ).
Poly is offline   Reply With Quote