View Single Post
Old 22.1.2008   #5
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Muj vecer vypadal vcera asi nasledovne: V 19:33 jsem si rekl, ze asi nikdo teamovou bitvu z teamu ALeRT nepojede, takze jsem ladne vyrazil k PC s podvedomim ziskani par bodu. Jenze jsem se zdrzel a na server jsem se pripojil v 20:05 bez setu, bez zadnych najetych kol a naprosto nepripraven. Nasel jsem nejaky set na BL1, ktery jsem vyloudil kdysi online, rikal jsem si, ze snad jsou trate podobne... s nadeji jsem vyrazil na quali,...

Quali:

Vyrazel jsem posledni z pitu, par kol jsem se seznamoval s obrubaky a zajizdel smesne casy oproti elite. Nakonec se mi povedlo i pres krece v rukou zajet cas, se kterym jsem nebyl posledni

Sprint1:

Bal jsem se T1, kde jsem se celkem vyhnul crashi a pokracoval zdesen dal. Bohuzel pri prijezdu sikany v 2. kole se predemnou vznesl do vzduchu tusim Banislav, ktery mi prital primo pred autem, za coz rozhodne nemohl. Auto celkem drzelo dokud jsem ho pri boji nerozvesil o zed, nasledovaly 2 zastavky v boxech a dojeti asi 4. od konce o 2 kola pozdeji. V tu chvili jsem si rikal, ze to asi vzdam...

Sprint2:

Po predeslem zavodu jsem chtel jet na jistotu, T1 v klidu, motajicimu se hloucku aut jsem se vyhnul a pokracoval celkem slusne dal, zdrzel jsem se za Krpasem, ktery ale chyboval a ja se dostal na jeho 4. pozici, kterou jsem si i pres velky odpor Duukua udrzel. Bylo to sice o brzdy, ale podalo se to, tudiz 4. flek. Spokojenost, na netestovanem setu, kam jsem nahodil jen R2 sem vubec nehral.

Long:

Odstartoval jsem a opet cekal crash v T1, ale podarilo se mi zazracne predjet hodne zavodniku a drzel jsem celkem slusnou pozici. Pokracoval jsem po pitu na stalem 8. miste a pomalu se blizil Mirimu a delal si nadeje na 7. misto, jenze mam neco s HDD takze mi vse zamrzlo a ja musel natvrdo restartovat (novy HDD nutnost)


Celkove tedy na zadny trening slusne, alespon nejake body pro ALeRT...

Omlouvam se za mozne lagy, na ktere jsem byl upozornen, snad jsem nikomu nic nezpusobil....
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote