View Single Post
Old 20.8.2007   #3
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

No set zadnej pac neplatim faktury XEDOX Ing. a tak legolem musel najit neco u zapadnich sousedu. Jen upravit odklon a husteni pneu a hned casy pod 52 a parada.

Kvali dobry 14. misto

Sprint1: 7. místo super race boje parada, proste zavod jak ma byt. Jinak teda stesti ze se mi vyhly nehody.

Sprint2: pod tlakem ufounu sem se snazil jet rychle, ae nevyslo to. rozhodil sem gumy v sikane z kopce ohrozil Agarashe a ostatni za cos se moc omlouvam.Potom pri ataku Pacha sem nevedel ze mam tolik poskozeny vuz ktery pri brzdeni tahl do prava cili do travy a dal sem mu babu.pockal jsem az pojede a dojel zavod na poslednim miste pac to lepe neslo, snad sem vas v pohode poustel na modrou.

Long: no start z prvniho parada 18. kol na prvnim pak me udolal Krpas, nijak sem se nebranil.

Pak me dotah Chaos s Felixem tak sem jim udelal misto pac do jejich souboje sem se nechtel plest.Nemohl sem celi zavod najit tempo a proste bych zpusobil problem.V boxech pohoda navrat pred Chaose Felixe a Itara. No Itar me hned dal, pkam e dojel Chaos a nechaval sem mu misto, ale on neutocil pripadalo me to jakoby me zkousel:-) snad jsem obstal.Hlidal smem zrcatka abych ho nezavrel a po par kolech me dal.Pak i felix si me vychutnal.Itarovi sem vratil predjeti kdyz si chladil gumy v pisku ale on mi to zase vratil v cili 5. misto parada.


To Kid: koukal sem na to s Legolemem , nenazýval bych to likvidacnim zakrokem nebo tak.Nevedel o Tobe je to skoda urcite to nebylo umysln.Kdyz nam to Wood rek do sluchatek tak sme nevedeli.No nevim jak by to posoudili komisari.Posilam Legolemovi replay aby se mohl vyjadrit.

Jinak diky vsem za super race.

Specialne dik Chaosovi ze se ujal tohohle napadu na tuhle ligu.Zdar priste na trati snad:-)

EDIT: TO Kid: a z replaye vypada ze hlavni poniceni auta se stalo az kdyz sise srazil s nekym jinym a sel na strechu ale nevim na F10 byl jen mirne poskozenej P zadek
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 20.8.2007 at 22:32.
sonyk is offline   Reply With Quote