View Single Post
Old 21.3.2011   #36
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Jarin CZ View Post
?au, na za?átek, tak hoši už by to sta?ilo t?ch narážek na náš team, to že v závodech jezdí pomalejší a rychlejší závodníci, je snad každému jasný. Já, osobn? to jezdím pro srandu, ne abych musel ?ešit n?jaké pitomosti a vypichovat n?komu, kolik dostal modrejch si myslím,že je dost ubohý. Další v?c ohledn? Streamu, je fajn, že se n?kdo ujal komentování, což je dobré,ale že pánové,který to komentujou mi p?ijde,že neznají ani pravidla, protože konkrétn?, kdyby se dívali na p?edjížd?cí manévr, který p?edvedl Dendy a Ghost, je v celku jasné,že se Ghost nem?l, co srát, natož štouchat do Dendyho, natož ho tla?it p?ed sebou a pak pánové ješt? okomentovali,že to bylo prasácký pušt?ní a na následující komentá?e tipu CHS by si m?lo za?ídit autoškolu na prasácký p?edjížd?ní na trati, si myslím, že ten, kdo je to ubohý je tu n?kdo úpln? jinej. Za m? osobn? velice p?emejšlím o tom, že z toho i z dalšího cupu mojí ú?ast vynechám. S pozdravem, CHS JarinCZ

(pokud je mi známo vyv?šení modré vlajky neznamená automaticky hodit auto do pole, ale pokud to místo a schopnosti šoféra dovolí, vyject v nejbližším ?ase z optimální stopy)
Nem?l co srát? Jako názor dobrej, ale zkus na to nahlídnout taky z jiný perspektivy. Jedu za autem už 2 zatá?ky nalepenej, má modrou. Jede si prost?edkem, neni šance ho p?edjet. V další zatá?ce jsem už úpln? na dost?el, jedu si svojí (tzn. ideální) stopu. V tom auto p?ede mnou z ideální stopy vyjíždí vlevo. Neváham ani setinu vte?iny a jedu. Když tu mi to jezdec o kolo zpátky zav?e. Podobným zp?sobem m? v onom míst? pustilo bezpo?et lidí bez problému. Kdyby jel ideální stopu, nestalo by se to. O prase?inach nehodlam diskutovat, když mam modrou a n?kolik set metr? už blokuju auto nalepený za sebou, neni n?co ok.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote