View Single Post
Old 7.3.2011   #25
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Q: Zajel jsem skoro to nejlepší, co jsem mohl zajet. Ale kluci s FZRem p?kn? zabrali. Celkov? hezky nabitá kvalifikace. 3.
R1: M?l jsem super start s tankem s pásy 4x4, takže jsem ujel oboum FZR?m. Ghost se ob?as p?iblížil, ale ke konci polevil. Já jsem ke konci ztratil koncentraci a ud?lal ob?as chybi?ku. 1. místo.
R2: Start super, v prvním kole v dvojité levé omluva n?komu s FXR, že jsem do n?j str?il, ale našt?stí nep?eto?il. => Ghost do m? narazil a pak už jsem ho nevid?l, sry. Potom jsem cht?l vy?kávat na chyby, kterých jsem se nedo?kal a d?lal jsem je já. Spálil jsem si hlavn? pravou zadní gumu a nešlo jet rychle. Probíhali tvrdé souboje s Rodem a Lubikem, který m? zachra?oval . Ob?as jsem to nezvládl a op?el se o Vás, takže sry, ale vy jste se se mnou taky nepárali. Jinak jsem nepochopil ten Váš manévr p?ed cílovou ?árou. M?l jsem dojet 5. nebo 4.

D?kuji za gratulace. Zárove? gratluju Všem, kdo jezdili cup, protože bylo každý závod tém?? plno a to je základ kvaltiního šampionátu.
Spousta lidí ud?lalo velkej progress a to je dob?e.
Organizace byla super a soft se osv?d?il. Výb?r tratí nekomentuji.
Já jsem si m?l zvolit jiné auto, ale aspo? se na p?íšt? m?žeme zamyslet více nad restrikcemi.
Díky KIDovi za stream, dneska se na n?j mrknu. Když jsem to mezi závodama zapnul, tak jsem se pobavil
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote