View Single Post
Old 25.6.2011   #180
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Kvali: na oválu nic moc,asi 5 pozice
Race:Hned po startu se mi poda?ilo nalepit na Jardu a Radka a za?al boj.
Radek m? otloukal jak mohl,?ekal jsem kdy poletím do trávy,až jednou m? trefil na p?edek a šel jsem do Jardy,který dostal smyk,ale perfektn? ho ustál.
Propadl se a já bojoval s Radkem,FZR mu nejelo tak jak by asi cht?l.
Pak jsme se dostali do kontaktu a Radek šel na ze? a propadl se.Beru to jako závodní incident,ale i tak Radku promi?.Po n?kolika kolech m?l Radek další kolizi a ze závodu se odpojil,škoda,sta?ilo dojet a udrželi by celkové první místo.
Radku,kdykoliv jsem byl vedle tebe,tak jsou troubil jak divej a stejn? si do m? strkal ty divochu :-))))
To už nás dojel Jarda a já se na n?j pov?sil a kroužil za ním abych si ud?lal náskok,no pak se mnou vyb?hl a ujel mi.
Dlouho jsem kroužil sám na 2. míst?,dojel m? Horák s Vovesným a za?al další boj FXRek.
Snažil jsem se jet vnit?ní stopu,m?nili jsme si pozice a pak m? Horák ve 48 kole natla?il na nájezd do pitu,byl jsem ve smyku,ustál jsem to,ale p?edjel m? Horák i s Vovesným.Ne moc fair p?edjetí.Snažil jsem se dojet ztrátu,ale ubíral jsem jen desetinky a dojel na 4. míst? do cíle.
T?šil jsem se na bednu,no zase bramborová medaile.
Dle p?edb?žných propo?t?:
1. místo: 009 AGC (supeeeeeeer)
2. místo APR1
3. místo KXR
Snad nebude žádný protest.
Díky za super závody,t?ším se na další pohár od vás,jaké jsou ceny? :-))))))

záznam ke stažení: http://leteckaposta.cz/553879372
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 25.6.2011 at 22:42.
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote