View Single Post
Old 19.6.2011   #164
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Kvaldu jel od nas Ghost a podle ocekavani dal s prehledem pole pos. Ja jsem vylozene chtel jel 2 stinty, tak jsem startoval a pak dojizdel. Uz v zavadecim kole me trosku rozhodil SC - opravdu tam chvilema vlal tak, ze jsem si rikal, ze musi zakonite vyletet z trati Start byl v pohode, ale 20 km/h vitr mi teda vubec nesed. Hodne dlouho trvalo, nez jsem si osahal dobry prujezdy zatackama, takze jsem to zprvu dost brzdil. Aspon jsme si tam zazavodili, kdyz jsem se propad v jednu chvili snad az na 5. misto Postupne jsem se pak propracoval na treti misto, ale to uz byli Flame a TopGearak daleko vpredu. Pri prvnim boxu jsme trochu zaspali, takze ztrata jeste o kus narostla, ale Ghost to pak napalil a vedouci dvojici dojel. Nanestesti na konci svyho stintu udelal nekolik velkych chyb, takze jsem auto prebiral opet s velkym odstupem a navic trochu pocuchany. Jet se s tim ale dalo i bez oprav, tak jsem nudne dokrouzil zbytek zavodu o samote.

Jsem trochu zklamanej z toho, ze jsem nechyt tempo hned z kraje. Moch jsem nas udrzet na dostrel Flamovi, Ghost by pred nim vyjel naskok a ja bych to pak treba udrzel na 2. miste do konce. Holt mi ale ulit hned v uvodu. Asi jsem mu nemel davat ten set
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote