View Single Post
Old 24.10.2010   #15
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Kvali: cca o vterinu horsi nez pb, takze spokojenej jsem moc nebyl

Zavod 1 + zavod 2: lagovalo mi to, nevim proc, nikdy jsem takovy problemy nemel. Dokonce ani v kvali ne.

Radsi jsem odstoupil, z obou zavodu.

Jeste ve druhym zavode, hned po startu, jsem se o sebe otreli s AG Jirkou. Jel jsem za jendanem, ale i kdyz jsem mel rychlejsi akkceleraci, necpal jsem se dopredu a tak jsem ubral plyn. Toho vyuzil prave Jirka a predjel me pravem. Vedel jsem o nem, bohuzel studeny pneu me u mantinelu neudrzely a vyneslo me to napravo a liznul jsem mu zadni naraznik. Byla z toho hromadna havarka, takze vsem zucastnenym se omlouvam. Ze zavodniho hlediska neni o cem, ja stouchnul do Jirky.
Ale mam na to i jinej pohled, rad uvitam nazory ostatnich. Porad melem, ze aspon v prvni zatacce mame bejt opatrnejsi. I proto jsem ubral plyn a necpal se vedle jendana. Nejdriv jsem si myslel, ze se Jirka nacpal do mensi mezery, ale pri pohledu z jeho auta, tam mel mista celkem dost. I tak bych ja, byt jim, asi tay ubral plyn. Jak byste se zachovali vy? Nechci nejakou omluvu pro sebe, jen me zajima vas nazor na "opatrny chovani" po startu.

Celkove teda zklamani, vubec jsem si nezazavodil.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline