View Single Post
Old 29.4.2013   #38
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Zmar, zmar a zase zmar...

Q: Nic moc, do 19:02 byl v klubu poslední zákazník, který mi navíc p?kn? nadzvedl mandle, takže jsem p?išel cca o 3min kvali a navíc jsem byl ješt? nervní. Ne?ekal jsem tedy žádný zázrak, cht?l jsem zajet aspo? pod 1:58, což se nepovedlo, ale jen o kousek - 1:58.01 a 9. místo na roštu, to bylo ok.

EDIT: Povedlo se - 1:57.96, po sko?ení do box? po kvald? jsem navíc zjistil, že to bylo na endurance setu, kterou jsem na poslední chvíli testoval a ve sp?chu jsem ho nep?epnul na kvalifika?ní, OMG.

S: Zaspaný start. Dále místo toho, abych bojoval o 7. místo, jsem v 5. kole po obrovském p?est?elu první pravé nechal Štengla s Kapalem dojet na dost?el, uhlídal jsem to, ale další kolo následoval výlet do trávy po Faux Rouge, velmi špatný pr?jezd z pravé a následný pr?švih, kdy jsem se cht?l za?adit za Štengla, neodhadl jsem vzdálenost a rozto?il ho - ?ímž se mu chci omluvit, sypu si popel na hlavu. Následkem toho nás p?edjel zadarmo Kapal, Exner, Goga, Baran?ík, Dvo?ák a p?ede m? po ?ekání na Štengla i na n?j nalepený Horák.

E: Op?t zaspaný start..pak super souboje nap? s Lalou a Flamem, nicmén? v 19. kole p?išla od LFS podpásovka, v poslední zatá?ce mi praskla pravá p?ední pneumatika, která m?la podle grafiky do poslední chvíle dobrou teplotu vzduchu a sice dost opot?ebovaný, ale vizuáln? stále dostate?ný vzorek . Zjistil jsem to až p?i kontrole pneu na rovince za boxy, takže z p?kného 9. místa se preze m? p?i loudání s prasklou pneu dostal Goga s Horákem a Baran?ík s Exnerem a pak i další p?i pitu. V posledním kole jsem si ješt? ješt? trochu spravil chu? p?edjetím TBartha, ale to byla malá út?cha na tolik ztracených pozic.

Tak p?íšt? snad bez kolizí a technických problém?...
__________________

Last edited by Belda_CZ; 29.4.2013 at 15:00.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote