View Single Post
Old 14.4.2013   #60
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Q: osobák, i když se splitem 32,99 se dalo d?lat víc, 9.

Sprint: Už si nevzpomínám, trochu se to tam asi pomlelo. Po prvním kole jsem byl asi sedmý, po B?líkov? pitu jsem se objevil na pátém míst? a to jsem už udržel, i když jsem musel chladit spojku a bránit se p?ed ?erným, asi i dost tvrd?, ale v posledním kole jsem to necht?l pustit zadarmo. A spojku jsem stejn? rekordn? utavil.

Long: Start ze 4. ?ady, ale ztratil jsem pár pozic. Cíl byl šet?it spojku, což se mi da?ilo celý závod, a potom se snažit držet gumy v rozumné teplot?. Ve ?tvrtém kole jsem m?l kontakt se Štenglem, za to se omlouvám, ztratil jsi celkem dost. Po cca ?tvrt hodin? jsem byl šestý, celou dobu se p?itom kolem m? motal Lala. Byl tam i kontakt, po kterým jsem se rozto?il, ale ztratil jsem jenom ?as. Po 40 minutách jsem p?edjel B?lika v T1 a i díky výpadku Ghosta jsem se dostal na 4. místo. To jsem celý závod bránil p?ed Lalou a po ?ase se dostavil i bavorak, ale i když se n?kdy p?ede m? už dostali, n?jak jsem jim to oplatil a pozici až do cíle udržel. Jenom Baran?ík mi v posledním kole na chvíli zvedl tepovku.

Jinak celkov? spokojenost, až na kolize po startech se to obešlo bez n?jakých šíleností a i díky malému po?tu to byly dobré závody.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote