View Single Post
Old 1.10.2007   #1
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default Týmová bitva-FZ5@SO LONG-tiskovka

qual : 3. miesto, 1 stotina za 2. Jimikom

kedze sme si s Ghostom rozdelili, ze ja pojdem qual a on 2 hodiny (inak by to bolo voci nemu trochu nefer), tak on kvalifikaciu nesiel a setril sily na long. Po qual sme sa vsak dozvedeli, ze Ghost musi startovat z posledneho, kedze sa nekvalifikoval... co uz, takze start z posledneho

race :

- prva hodina : Ghostovi to zpociatku nevychadzalo, boli tam aj nejake kolizie, ale vsetkych ferovo pockal, hoci ho predbehlo cele pole... avsak Ghost sa nezaprel a zacal sa predierat dopredu a stahovat naskok veduceho Felixa. Ked mi odovzdaval riadenie, bol na velmi peknom 3. (alebo 2. ?) mieste

- druha hodina : Dostal som nasu FZ50 do ruk a velmi opatrne som sa s nou rozjazdil. Po zahriati gum som zacal stihat odhadom asi 15s vzdialeneho Saxika, ktoreho som okolo 25.-30. minuty predbehol. Drzal sa ma, ale pomaly som sa vzdialoval... Potom prisla moja dost blba chyba (nechcem sa vyhovarat, ale ta mucha co mi kruzila okolo hlavy ma znervoznovala uz od prvych minut ) - neubrzdil som rovinku a tak som celne narazil asi v 20km rychlosti... mohol som to skusit vybrat, ale neriskoval som, naburany predok je 100 krat lepsi ako naburane tlmice, alebo predriftene pneu...
Znova som stihal Saxika, ktoreho som predbehol opat na tom istom mieste a uz sa mu len vzdaloval a zlepsoval naskok...

Ghostovi som odovzdal do ruk trochu celne buranu FZ50 na 1. mieste, asi s 15 sekundovym naskokom dufajuc, ze pokryje cas potrebny na opravy... nastastie opravy trvali dokopy 5-6 sekund a po doplneni paliva a vymene pneu mohol Ghost vystartovat

tretia hodina : - Ghost energicky vystartoval a uz od prvych kol daval super casy. NRG (duo Felix-Saxik) sa rozhodli ist do boxov az o kolo neskor po nas... takze trochu adrenalinove sledovanie NRG vozu, kedy sa pohne z boxov a ci uz Ghost bude za cielovou rovinkou... nastastie im to trvalo zhruba tak dlho, ako nam (mozno o par sekund dlhsie) a tak sa Ghost ocitol na 1. mieste s asi 15-20s naskokom... takze uz len hotlap do konca

v case pisania tohto reportu je na 1. mieste, asi 5 minut do konca
// a je to tam ! 1. miesto

specialne podakovanie patri kolegom Duukovi a Attimu, ktori mna aj Ghosta pohotovo a premyslene pustili

// a special respect sialencovi Kidovi ktory odjazdil tie 3 hodiny sam, bez jedineho striedania !

// jo a nabuduce by bolo lepsie menej chatu
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile

Last edited by eraser007; 1.10.2007 at 23:42.
eraser007 is offline