Thread: "kokpit"
View Single Post
Old 1.4.2010   #11
Breakpain
Newbie

 
Breakpain's Avatar
 
Join Date: 22.3.2010
Location: Czech Republic
Posts: 93
Default

Quote:
Originally Posted by jet View Post
trackir i radicku jsem si sveho casu zbastlil s naklady par korun, vyzkousel jsem si to, bylo to fajn, chvili me to bavilo, ale pak jsem zjistil, ze kdyz si chci jen tak zajezdit, tak nic z toho nepouzivam. a byl jsem fakt rad, ze jsem si to za tezky prachy nekupoval... vetsinou jen nasadim volant a jedu.. radicku jsem prodal a "trackir" se mi tu jeste nekde mozna vali.
Jasn? souhlas ;-) ... já to zase používám a nedám na to dosputit, vyložen? si to úžívám a jezdím auta pouze s ?azením .... padla mne moc neba, pokud nesednu do formule :-). Samoz?ejm? to vytáhnu tak jednou za týden? N?kdy ?ast?ji, n?kdy to t?eba m?síc stojí ladem ... ale prost? už mám takovou "vadu" že nejsem realista, ale fajnšmekr ;-). A protože nejsem šikovnej nebo se mi s tím nechce d?lat, prost? podrbu prasátko a holt t?žce vyd?lané prašulky na brigád? proleju tady ;-) ?i na jiných pro mne zajímavých v?cech . Když jsem slyšel kámoše, jaký má u?ty za telefon, kolik nechá v hospod? a kolik za cigarety, tak se musím pousmát mým "mini" výdaj?m ;-) ...
M?že to znít, že jsem namyšlený bohá?, ale opak je pravdou ... já škudlím peníze jak strý?ek Skrblík a chodím po brigádách a spo?ím a spo?ím ... ale došlo mi, že když si nic nekoupím (já v podstat? nemám výdaje), tak i to málo drobá?k? co mám je k ni?emu ;-). To zase neznamená, že jsem ten typ, co utratí "výplátu" p?ed koncem m?síce .

Prost? si chci ud?lat radost ;-), ne?ešme tedy jestli to je bazmek, který chytá prach, zabírá místo a p?sobí jako hnusný designový k?esílko. Ale protože jsem se rozhodl se pot?šit, tak jen sháním info na "levný" a kvalitní hotový výrobek ;-).
Vím, že m? to pot?ší a z mého pohledu nevyhodím peníze, naopak si budu užívat
__________________
S pozdravem, Aleš

CPU: Intel i5-750 (2,66GHz), MB: Gigabyte P55-UD3R, RAM: Kingston 2*2GB DDR3 2000MHz, VGA: GeForce BFG GTX 260 OC 896MB, PSU: Fortron AX550, HDD: WD Caviar Green SATA II 32MB 500GB, OS: Win 7 Pro 64bit + Samsung SyncMaster T220, Logitech G27
Breakpain is offline   Reply With Quote