View Single Post
Old 20.9.2009   #8
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by ZABII View Post
-nicmene integrovanou X4500 bych jako solidni grafiku neoznacoval a tedy bych radsi neco s ATI...

Ten G550G bych nebral jednak kvuli procesoru (rozdil mezi CoreDuo a Core2Duo je dost znat) a jednak kvuli tomu displayi 16:9, pze ten povazuju za dobry na filmy,ale tam to konci. Do skoly treba na cteni poznamek v PDF nebo psani nejakych dokumentu se s tou nudli nepracuje moc dobre, stejne tak i z webem kde je spis dulezitejsi vyska nez sirka.
Mimoto to HD rozliseni jeste vic naklada ty nic moc vykony grafice...
Co se tý?e té grafiky, není to taková hr?za, jak jsem ?ekal P?ítelkyn? ji má na svém notesu a celkem si to poradí i s novýma hrama (nízké rozlišení, malé detaily samoz?ejm?). Co se tohohle tý?e, na odkazovaném fóru je užite?ný thread, který jsem využil mockrát... http://notebooky-forum.notebook.cz/viewtopic.php?t=4233

Co se tý?e ší?ky displeje... Dneska se snad ani jiný ned?lá Není to 16:9, ale 16:10 a rozhodn? jsem neslyšel, že by si n?kdo st?žoval. Co se tý?e prohlížení web?, dokument?, atp., snad všechny programy mají r?zné bo?ní panely, které m?žou být užite?né. Nap?. opera 10 umí taby p?esunou na bok P?i prohlížení pdf se zas hodí na boku obsah, p?i programování ani nemluvím, tam se v každém vývojovém prost?edí dá vymyslet tolik užite?ných panel?... P?i malování ve photoshopu si to taky jen a jen chválím. Naopak bych už nikdy necht?l klasickej 4:3 displej...

EDIT: btw grafika si dneska neškrtne tém?? nikde krom her, ?i p?ehrávání hd videa. Drtivá v?tšina aplikací staví na výkonu procesoru, takže bych se toho v?bec nebál.
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600



Last edited by zipper; 20.9.2009 at 10:48.
zipper is offline   Reply With Quote