View Single Post
Old 4.6.2007   #6
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Asi budu opakovat, co už tu bylo mockrát napsáno, ale dneska to prost? moc jako závody nevypadalo. I když na mojí mali?kosti tém?? žádná újma spáchána nebyla, vid?l jsem dost na to, aby se mi cht?lo zvracet... Možná to bude znít, jako že jsem sežral všechnu moudrost, ale pro p?íšt? bych prosil více závodnické ohleduplnosti v??i sob? navzájem a hlavn? necpat se n?kam za každou cenu. Díky.

No a te? už k samotnýmu "závodu". Kvalifikace v mým podání nestála za moc, sprint taky ne, prost? nejsem závodník na krátký vzdálenosti. To první závod už byl lepší, i když jsem si ho p?edstavoval trochu jinak. Nejd?ív jsem doplatil na jednoho lagujícího (už nevím p?esn? jméno, ale m?l sv?tle modrý auto), a to když se mi z?ista jasna objevil p?ed kufrem v zatá?ce a už s tím nešlo nic ud?lat. Ono to totiž vypadalo, že jede ze zatá?ky ven, tak jsem se jal p?edjížd?t, jenže opak byl pravdou a tak jsem se vydal z trati ven já. Pak jsem ješt? vylekal n?koho z ALeRT? tím, jaký jsem m?l ostrý brzdy, takže po kontaktu v T1 z toho byl utrženej PP tlumi? a návšt?va mechanik? v boxech. Nakonec jsem teda dokroužil n?kde hluboko v poli...

Zato druhej závod mi dokonale spravil chu?. ?e?eno stru?n? a jasn? - EGT double. Sice jsem do p?lky závodu byl v ?ele, ale osud tomu necht?l a svoje místo jsem v hodinách p?epoušt?l Xedoxovi. Nebyla to týmová strategie ani režie, prost? jsem jelito a mám ob? ruce levý...

Co se tý?e serveru a p?ipojení, tak u m? vše ok. Imho lagoval jenom n?kdo, což ale zp?sobovalo problémy i ostatním. Chování b?hem ve?era taky nic moc (než dojede poslední závodník, tak se nemluví), ale už jsem zažil i horší. No a to "závod?ní", no... Ale to bych nosil t?ísky do lesa.

EDIT: Jo a sry Kado za to p?edjížd?ní ve druhým závod?, byl jsem moc hrr, až m? to vyneslo p?ímo do tebe, by? jsi uhýbal, co to šlo. Nejd?ív jsem totiž netušil, kterým sm?rem se vydáš, a pak jsem zvolil stejnej jako ty, tzn. blbej. Musím si dávat v?tší pozor.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25

Last edited by Woodbine; 4.6.2007 at 23:37.
Woodbine is offline   Reply With Quote