View Single Post
Old 4.6.2007   #1
Gabelhirsch
Regular Member

 
Gabelhirsch's Avatar
 
Join Date: 22.4.2005
Location: Hromnice
Posts: 673
Default Round 1 tiskovka div 4

kvalda - LOL. vyrazil jsem jako trouba v chumlu na tra?... a jak je asi každému jasné, to se nedá ?as ud?lat... p?i 3. pokusu se vejít n?kam do hluchého místa, jsem to vzdal a zajel bídu. pozici si nepamatuju, není podstatná.

sprint - tak to je jiná... hl set z inferna (použit p?i celém ve?eru) fungoval dob?e a když k tomu p?ipo?teme veselou strkanici v t1. kde jsem se prosmýkl na tuším 3. pozici a po ?ase získal 2.... životní úsp?ch

long 1 - v t1 jsem m?l lehkou kolizi, ale snad jsem nikomu moc neublížil (edit - pan horá?ek, resp jeho stín... boural jsem do auta, které už vesele podprostorem bylo o 20m jinde - mno). auto jen se škrábancem. snad všichni m? p?edjeli a stíha?ka v mém loudavém podání ud?lala pokud mi moje krátkodobá pam?? slouží 7. místo. ?ili ok

long 2 - tak tady už moc spokojen být nem?žu, drifter salát (edit jak jsem koukal, byl v tom také "zprost?edkovan?) navštívil školníka a ten mi (celkem lager) dal takovej štulec, že jsem navštívil n?koho vedle sebe... auto trojkolka. ?ili celé kolo plouživka do box? a pak hurá zase dohán?t. v posledním kole jsem p?edjel 3 jezdce a specieln? posledního jsem "ud?lal" v p?edposlední zatá?ce, kterou si chudák dost blb? najel a pak zlostn? okusoval m?j zadní nárazník. pozice 11

záv?rem protest podávat nebudu, sám nejsem naprosto svatý, jako všichni v div4. nechápu demagogické výlevy n?kterých nejmenovaných. je to jen hra a tu si máme užívat. ruku na srdce. div 4 je po ty, co se cht?jí projet a ne ?um?t na sochu Maa... servry i net fungovali dokonale a já d?kuji adminovi Ká?ovi i actualu!

dobrou noc p?átelé
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . . Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o.
Jabber: alert.gabel(zavinac)jabber.actual.cz . . MSN: gabelhirsch(zavinac)hotmail.com
S1 + S2 since 2005-08-04 . . . . . . . . . . . . . . . . láska na první svodidla

Last edited by Gabelhirsch; 5.6.2007 at 22:45. Reason: co není v hlav?, to je na lfsworldu... 11. to prej bylo. jupííí
Gabelhirsch is offline   Reply With Quote