View Single Post
Old 25.10.2006   #1
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default Tiskovka ALML, round2, div1

qual - na to, ze sa mi podarilo iba jedine kolko, 3. miesto sa celkom dalo...
sprint - tusim ze tiez 3.
long - 7. miesto, dost som to pohnojil, setril som pneu za kazdu cenu a to sa mi vypomstilo... inak super zavody s Jardom Polmom, Chaosom,Bossom a hlavne s Itarom... s nim som bojoval hadam od samotneho zaciatku, uprostred zavodu sme sa predbiehali jak dzivi
okolo 30.min. mi vsak radicka na saiteku zblba a podradil som do 2. asi v 145kmh, co malo za nasledok pukance v motore a znizeny vykon, co bolo citit na subujoch s Itarom, ktory sa mi postupne pomalicky vzdialoval, az na 5s v cieli...

priznavam sa, 2x som skratil trat, ale verte mi, nebolo to umyselne, vletel som do zatacky v zlom uhle uz som nemal inu moznost, v 1. pripade by to vyzeralo na koliziu s Jardom, tak som radsej zvolil mensie zlo a skratil.
v 2. pripade takisto zly najazd do kritickej sikany, takisto som skratil, boli to proste stotiny sekundy... inak by som asi skoncil na streche...

snad ma nespapate za to skracovanie, ale myslim, ze som si s tym viac uskodil ako pomohol (spinave pneu, horsia prilnavost najblizsie zatacky plus smyky..)
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote