View Single Post
Old 19.6.2007   #3
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

ja to shrnu trochu jinak...

12.6.2007 poklidny vecer a najednou blik widle spadnou a uz nenabehnou...celej tejden me bezi comp z nabootovaneho linuxu a rikam si do nedele dostacasu.nejak jsem to ovsem nestihal.dve prace v nedeli brno tak jsem vubec nemel cas zajet naistalit widle znova.vcera jsem ovsem dostal v praci chut zavodit tak jsem se rozhodl ze zkusim ject,kdyz to pujde.kdyz mi dal tairo zelenou i bez HL,za coz mu moc dekuju,zacal jsem instalovat widle.

v 19:45 jsem je doinstalil..pak jeste nejaky ovladace atd.pak jsem zjistil ze nemam funkcni lfs na cd a tak jeste sosnout LFS v.X...

v 20:17 jsem se pripojil na server a zacal nastavovat LFS...na HL jsem mel dve kola..prvni dve kola v zivote s timhle autem na tyhle trati..skoncïl jsem nekde uprostred pole.
sprint:celkem super zavody...v prni zatacce me ji nekdo nadelil a ja sup do pisku..tak jsem vyrazil na stihacku,necekal jsem ze vyhraju...kluci prede mnou udelali,nejake chyby tak jsem jel na jistotu..1

long1:nikam jsem nespechal,takticky jsem cekal az se pole toztrha a pomlati...po chvili jsem byl v cele a jizda opet najistotu...1

long2: pouzil jsem stejnou taktiku jako v longu,ale pak jsem si vsimnul ze prvni me nejak poodjel...zkusil jsem ho dojet,chvilku jsme se tam tahali a pak predjel..potvora se drzel dlouho,az me to zaclo stvat,ze jsem na to radsi slapnul...pak jizda na jistotu,ale dve kola pred koncem,mala nesoustredenost zacal jsem delat skopiciny..tak tak jsem to prvni misto udrzel

na zaver bych chtel zduraznit ze zadny body nechci(pokud mi je treba chcete nadelit),chtel jsem se jen svezt a nemuzu brat body tem co trenovali a zajeli si HL...

potom special diky TAIROVI za start,KIDOVI za setup a BILLOVI za widle...
jinac sportu zdar a snad uz me tam priste neuvidite...
rostreet is offline   Reply With Quote