View Single Post
Old 12.11.2007   #2
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q:1, kupodivu... Ale ten vítr svi?a.

S1: vítr op?t tragédie, bál jsem se jet. Po startu m? p?edjel Felix, ale po pár kolech ud?lal chybu, takže jsem p?evzal vedení. Za mnou jel Kid, ale ten taky chyboval, takže jsem se ocitil sám vp?edu o 15 vte?in. A to byl dost velký náskok na to, abych si v posledním kole mohl dovolit jedny hodiny. Takže 1.

S2: po startu z 7. místa to vypadalo ok, ale v T1 se t?sn? p?ede mnou srazil Kid s Jimikem a já byl bez šance na reakci... Auto na kaši, nucený pit, velká ztráta. Pak jsem se n?jak dostal na 5. flek a v posledním kole dal nejrychlejší kolo.

L: Start 5, rychle jsem se zázra?n? dostal na 3. místo a za?al dotahovat Jimika. Byl jsem po?ád dost daleko za ním, když najednou na rovince za 2. splitem zabrzdil strašn? brzy a já to do n?j napálil. Bylo to tak rychlý že sám nevim jak se to mohlo stát... Omlouvam se. ?ekal jsem než se vyhrabe z písku, ?ímž jsem dal Felixovi vp?edu obrovský náskok. Ale to mi ani nevadilo, sice jsem se oproti v?erejšku v jízd? s F1 zlepšil, ale rozdíl je asi takovej že jsem posko?il z levelu 0 na level 1. A pak se to za?lo totáln? s*át. Jednou se to v zatá?ce chovalo tak, podruhý onak... Ten vítr se v?bec nedal p?edvídat. Výsledkem toho byly 2 výlety mimo tra?, p?i?emž poškození p?i druhém bylo fatální, takže jsem musel skon?it. Sypu si popel na hlavu, všechno je to moje chyba. Netrénoval jsem skoro v?bec na FIJA ani na dnešní bitvu. Totáln? m? zasko?il vítr. Kdyby se jelo bez n?j, na 99,9% by to bylo z mojí strany v pohod?. F1 a vítr nikdy víc.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote