Thread: "kokpit"
View Single Post
Old 13.4.2010   #61
Breakpain
Newbie

 
Breakpain's Avatar
 
Join Date: 22.3.2010
Location: Czech Republic
Posts: 93
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Existuji 2 reseni:
SoftTH

Matrox TripleHead2Go
Ad projektor, moje zkusenost je, ze 3 monitory, zvlast pokud je clovek ma blizko volantu, poskytnou daleko lepsi zazitek. Duvod je vetsi FOV.

Projektory - jednu dobu jsem d?lal IT ve firm? a prošlo mi jich rukama docela dost, sice je to velký, ale obraz není úžasný a cena je docela vysoká ... a já si na obraz potrpím. Monitory na tom budou bych ?ekl i lépe než TV ... pokud se budu pohybovat v jisté cenové relaci ;-) ...

Nicmén? - k ?emu je ?ešení MATROX ? Pokud vím, v sou?asné dob? sta?í mít dv? grafiky nebo jednu lepší a normáln? tam 3 monitory rozchodím - pravda je, zatím jsem fungoval jen na dvou, nebo je t?eba n?jakého softu pro chod t?í monitor??
Jde mi o to, že jsem to moc nezkoušel ani nezjiš?oval - jestli je rada mín?na jako "alternativa" pokud nemám grafiku, co má t?i výstupy, nebo si prost? OS neporadí s výstupem ne 3 karty (pouze sudý po?et?) ... Podle m?, pokud karta má výstupy, nem?l by být zádrhel ... spíš jde o to, aby grafika t?i montory utáhla, tam vidím výhodu MATROXu, pokud ten výko n?jak "doženu" ...

Rozlišení - to je ?ekl bych dobré mít všude stejné, ale možnost ho m?nit je asi fajn. Nicmén? pokud bych do toho šel - musím koupit 3 monitory ... a koupil bych všechny stejné, takže bych p?edpokládal i stejné rozlišení na všech ...

Díky za vysv?tlení :-)

Docela uvažuju o krabce, co snese zapojení 4 monitor? - 3 p?ipojeny ke kokpitu a 1 klasicky k PC ... pokud pracuji, funguji na jednom, pokud chci jezdit, fugnuji na zbylých t?ech monitorech, které jsou umíst?ny jinde než PC ... (proto 3+1)
__________________
S pozdravem, Aleš

CPU: Intel i5-750 (2,66GHz), MB: Gigabyte P55-UD3R, RAM: Kingston 2*2GB DDR3 2000MHz, VGA: GeForce BFG GTX 260 OC 896MB, PSU: Fortron AX550, HDD: WD Caviar Green SATA II 32MB 500GB, OS: Win 7 Pro 64bit + Samsung SyncMaster T220, Logitech G27

Last edited by Breakpain; 13.4.2010 at 18:28.
Breakpain is offline   Reply With Quote