View Single Post
Old 11.3.2014   #676
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Protože jsi to psal zrovna ty, tak mi to taky nedalo a po X m?sících jsem LFS ve?er pustil, abych si ov??il, že se mi nic nezdá. Vzal jsem XRG/T a na rovince sta?ilo kývat autem, aby d?lalo zadkem smyky a sledovat, co cítím ve volantu a jak se chová zadek v okamžiku, kdy se zase kola za?ínají chytat (p?i p?echodu do druhého sm?ru). To samé v AC.

Bohužel máš nejen starší volant, ale i PC, t?ch 20-35 fps je fakt málo. Takže to z dalších pozorování/"recenzí" vypadá, že vnímání AC je siln? ovlivn?no hw, prost? na starším nefunguje tak/moc dob?e

S tím 599XX jsem m?l úpln? stejný pocit a pár kol pro m? bylo vyložen? zklamáním, už jsem to cht?l vypnout, ale pak se to n?jak zlomilo, je to opravdu brutální bestie (mnohem lepší ?asy na kolo než GT3) a když se s ní jede ost?e, tak tenhle nákupní projev se mi zdá zmizí.

V p?íloze máš ješt? moje nastavení z AC, možná jsem toho m?nil víc. FF gain je t?eba vyladit tak, aby šedý sloupec (v miniaplikaci pedál?) šel nadoraz jen u t?ch nejv?tších sil p?enášených autem na volant, ne aby to tlouklo "o strop" po?ád nebo se tam v?bec nedostalo. Není to síla FF v tom smyslu, že si tady p?idáš sílu na volantu, na to je overall strenght v Profileru. Možná by to cht?lo gain pro každé auto zvláš?, ale já si to nastavil podle pár provedených test? takto a te? už to nezkoumám.
Attached Images
File Type: png ac_wheel_adv.png‎ (60.0 KB, 19 views)
Pablo is offline   Reply With Quote