View Single Post
Old 10.3.2014   #672
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Já jsem tohle zklamání už ?etl a mám pocit, že to bylo v souvislosti se starším hw/volantem. Prost? že na DFP je to dost jiný pocit než na G25+. Nemohu posoudit, AC jsem na ni?em jiném než G27 nehrál, ale když jsem p?ešel z DFP na G27 v LFS, tak i tam to zm?na byla velká (samoz?ejm? k lepšímu).

FPS zjistíš tak, že p?i jízd? najedeš myší k pravému okraji obrazovky, vyjedou miniaplikace, klikni na Render Stats (ikona "60 FPS"), je to ta úpln? první hodnota F:.

FFB/fyziku ale považuji u AC obecn? za o kus lepší než v LFS, i když to je moje srdcovka. T?eba nás S3 posadí na zadek, ale v sou?asné chvíli (na mém železe) prost? AC o dost vede, jak FWD, tak RWD. N?které v?ci ve fyzice se mi v LFS nelíbily už od za?átku, i tak to ale celkov? bylo to nejlepší, co trh nabízel - do vydání AC (vlastn? do nKP, i když to v mnoha sm?rech byl nedod?lek; iR do toho vzhledem k cenové politice nepo?ítám)

Na nastavení volantu používám Profiler: vlastní profil (nutno p?i?adit k acs.exe, ne assettocorsa.exe), overall strenght 100%, degrees of rotation na max, use special game settings and allow adjust zaškrtnuto, jinak vše 0 nebo vypnuto. V AC mám použitý prakticky nezm?n?ný profil pro G27, akorát mám tuším jinak k?ivku brzdy, aby byla více lineární.
Attached Images
File Type: png ac_profiler.png‎ (131.5 KB, 16 views)
Pablo is offline   Reply With Quote