View Single Post
Old 16.11.2014   #75
Attta
Newbie

 
Attta's Avatar
 
Join Date: 21.10.2014
Location: Czech Republic
Posts: 31
Default

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
Ty kokos, ja som nato uplne zabudol. Tolko krat sa to menilo, az mi to uplne vypadlo.
Myslim ale ze ked to budete menit kazdu chvilu, tak ani vyssiu ucast nemozete ocakavat. Nechcem byt zly, snazim sa podporit kazdu snahu zorganizovat cokolvek, kedze vas to stoji cas a namahu a robite to zadarmo. Zakladom uspechu je podla mna stanovit na zaciatku presne pravidla, a tak isto aj casy a terminy. Ked sa kazdy dalsi pretek zacina iny den a v iny cas, tak potom sa moze stat to co mne Skoda mrzi ma to, ze som nato zabudol. Tesil som sa hlavne na suboje s Popelkou kedze to uz mame z minulosti otestovane

Tak zaprvé se ?as nezm?nil. Všechny závody se jely ve stejnou dobu jak byla stanovena hned na za?átku (i p?es hlasování), které mimochodem dopadlo tak, že si lidi zvolili sobotu ve?er. Nicmén? snad všichni, kdo pro tento ?as hlasovali se tento víkend nedostavili. Takže jsem se zeptal ihned po dokon?ení závodu na jiný termín, tedy ned?li (kdy je nejvíc LFS hrá?? aktivní), všichni byli pro. Na FB stránce jsem ud?lal anketu a v?tšina si i zde zvolila ned?li dopoledne (protože odpoledne se už bohužel jezdí jiné poháry a závody). Je mi jasné že každý má sv?j ?as rozvržený jinak a nikdy se asi nesejdeme všichni, ale te? je daný rozumný termín (nechápu co by kdo tak mohl mít v ned?li dopoledne p?ed ob?dem, aby si neud?lal hodinku ?as). Rozhodn? je to lepší než sobota ve?er, kdy každý n?co má, je n?kde v hospod? apod.
A kdyby to bylo aspo? zadarmo, ale ješt? platíme za hosting serveru, tak doufám že to p?íšt? lépe využijeme.

PS: Souboje s Popelkou jsou nejlepší. Ta ženská je dábel )) Škoda že si nep?išel, protože to byl jeden z nejlepších závod? (ten první jsme dokon?ili ve dvou sekundách všichni , fakt paráda). Ale opravdu m? mrzela ta ú?ast. Tak snad dorazíš p?íšt?. Jinak taky proto jsem ud?lal tu FB skupinu, kde to každý vidí. Píšu tam p?edem a ješt? t?sn? p?ed závodem aby na to ?lov?k nezapomn?l.
__________________
Yep, I'm the stig. Deal with it. Twitter | CSFD | YouTube

Last edited by Attta; 16.11.2014 at 22:46.
Attta is offline   Reply With Quote