View Single Post
Old 9.11.2013   #348
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Tak po pár odjazdených kolách a otestovaní KTM, M3-ky, formule a 458 Italia nemám slov... ide i testovaciu beta verziu, nemáme tu zatia? žiadnu AI ani multiplayer, ale aj napriek tomu mi napr. rFactor 2 pri jeho vydaní pred rokom, ?i ako je to dlho, pripadá pri porovnaní s beta AC ako zlý vtip...

Menu a celý interface je vizuálne prí?ažlivý, žiadne problémy pri konfigurácii G25, grafika ve?mi pekná a plynulá, nahrávacie ?asy sú otázkou pár sekúnd, moja AMD 7950-ka zvláda plné detaily s tripple monitormi a full HD rozplíšením s rezervou (uvidíme ako to bude pri 20 autách na trati)... z tohto poh?adu mi to pripadá ako hotový produkt, nie beta...

Ale to najhlavnejšie - pocit z jazdy, ten je pre m?a laika neopísate?ný... nie som síce žiadny profi závodník simulátorov, ale pri porovnaní s rF2 a iRacingom mi chovanie áut pripadá ako to opísa? - prirodzenejšie, kedy mám pocit že krásne cítim, že gumy sa derú o asfalt, že pekne cítim hmotnos? auta, ako prirodzene reaguje na pohyb volantu, ale popri tom všetkom nie je potrebné sa sústredi? na 200% ako v iRacingu, aby som vôbec udržal auto na trati...

Niekto sa tu pýtal na to, ?i je jazda ostrá ako v LFS... ?ažko posúdi?, kedže LFS som nehral pekných pár mesiacov, alebo rokov? Ale v tomto by som problém nevidel - malé KTM alebo formula sú ostré až až, ako sa dá od nich o?akáva?, naopak BMW M3 je ove?a ?ažkopádnejšie, ale na zmenu smeru reaguje stále ve?mi rýchlo a presne, aj ke? kilá navyše je jasne cíti?...

?o sa týka FF, tak ten je subjektívne lepší ako rFactor 2, ktorý som doteraz považoval asi za najlepší...

To?ko moje amatérske postrehy k AC. A za seba poviem, že som rád, že som sa nenechal zláka? do marketingových pastí amerického iRacingu a po?kal si... už len po?ka? na multiplayer, moderov a máme to nového krá?a...
Ryko is offline   Reply With Quote