Thread: "kokpit"
View Single Post
Old 13.4.2010   #58
Breakpain
Newbie

 
Breakpain's Avatar
 
Join Date: 22.3.2010
Location: Czech Republic
Posts: 93
Default

Quote:
Originally Posted by Mambo View Post
JJ PVC je pekny.
.....

Mam dojem ze jsem to uplne nepostrehnul, ale co presne chces koupit (obecne), zatim jen par trubek na kterych bude drzet volant, pedaly, radicka, monitor a sedacka ? s tim ze casem budes rozsirovat ? A jaky mas cenovy strop ? Je mozny ze uz si to nekde psal ale uz se v tom textu trosku ztracim
P?vodní vize byla statick kokpit, nyní bych rad?ji volil MOTION (netušil jsem, že to je tak dostupné), každopádn? jsem škrt, takže bych se rád vešel do 50K, ale možná se ve m? hne sv?domí a v lét? n?koho ukecám a v dílni?ce n?co budu pižlat ;-).

Jde o to, že nás ?eká rekonstrukce v byt? - do té doby není vhodné mít n?jakou "t?žkou krávu" doma ... budu to muset stále p?esouvat. Po rekonstrukci už to bude mít sv?j plac na stálo.
Proto, pokud bych bral Frex - jsem cht?l koupit statickou konstrukci, která má pár kilo a mohl bych krásn? jezdit a po rekonstrukci bytu jsem cht?l dokoupit ten "t?žký" zbytek ;-).

Každopádn?, pokud budu kalkulovat a dostanu se na p?íliš vysokou ?ástku, tak a? bych si to mohl dovolit, odstoupím pravd?podobn? od toho (pokusím se vyrobit vlastními silami ... ) a pokud neusp?ji bude statika. Zatím studuju, takže po?ítám i halí?e ;-), až budu mít práci, uvidíme jak se to zm?ní.

Tedy kokpit bude ur?it? a cht?l bych Motion, ale postupn? jak po?ítám se mi ta cena docela šplhá nahoru :/ ... takže uvidíme ;-) ... A stále slýchám r?zné názory na v?c .... takže si pomalu utvá?ím p?edstavu, co vše mi m?že trh nabídnout. Ten Frex se mi zamlouval tím, že je to lego ... se stavbou nemám problém, šlo o to, abych nemusel n?co ohýbat, pájet, sva?ovat a tak ... tam už je to o šikovnosti ;o). Pohyb z videa u Frexe mi p?išel oka, takže jsem byl už na 90% rozhodnut pro n?j ... akorát jste mi tu te? v posledních postech dali brouka do hlavy ... tak kalkuluju, p?epo?ítávám a ješt? koukám "okolo" ... ;-) ...
__________________
S pozdravem, Aleš

CPU: Intel i5-750 (2,66GHz), MB: Gigabyte P55-UD3R, RAM: Kingston 2*2GB DDR3 2000MHz, VGA: GeForce BFG GTX 260 OC 896MB, PSU: Fortron AX550, HDD: WD Caviar Green SATA II 32MB 500GB, OS: Win 7 Pro 64bit + Samsung SyncMaster T220, Logitech G27
Breakpain is offline   Reply With Quote