View Single Post
Old 29.12.2014   #1029
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

JackCY: To rychlejší chladnutí gum v AC vidím taky jako lepší, když kouknu t?eba na https://www.youtube.com/watch?v=oUohIZEyq0w tak sta?í krátká rovinka. Sice formule jede rychleji, kola jsou více ochlazována v?trem atd, ale i tak když vzpomenu jak jsem v LFS chladil spálená kola n?kolik kol, je to v AC asi blíž realit?.

LaFerrari by m?lo um?t zadriftovat, ale nezkoušel jsem moc, jak píše Klouczech, funguje až moc dob?e, m? to auto nebaví.

F40 - no když dokážeš na myši dát b?hem chvili?ky plné kontra a navíc to umíš, tak pro? by t? to m?lo p?eto?it

FOV - p?i posuzování dalekohled/nedalekohled v?bec ne?eším, kdo je na co zvyklý nebo kdo si na co dokáže zvyknout, kolik je z auta vid?t a už v?bec ne, jestli vidíš zrcátko. Diskuze je, jak by to m?lo být správn?. Pokud máš 90st horizontální FOV tak to znamená, že by si se dv?ma monitory m?l být schopen obestav?t do p?lkruhu (ve vzdálenosti o?í od nich jak to máš te?). A to po?ítám, že ti budou 3 monitory chyb?t.. Pokud by ses obestav?l 5 monitory, tak by na jeden vycházelo horizontáln? 36st. V praxi bývá jeden monitor blíže, což umož?uje zvýšit FOV a i pro zachování p?ehledu na trati si lidi dají v?tšinou trošku víc. Já jezdím 38st v AC na 24" 16:10, což je 60st horizontáln?, monitor naražený hned za volant. Správn? by to m?lo být ješt? trošku mén?, ale pot?ebuji alespo? trošku vid?t okolí. V LFS jsem taky dlouho jezdil na vysoká FOV, pak to zm?nil, n?jakou dobu mi trvalo si zvyknout, ale te? už si to neumím p?edstavit jinak, než takto správn? nebo alespo? poblíž správné hodnoty. Vnímání trati se úpln? zm?ní. GothaR to popisoval dob?e a to video které odkazuje je super, vlastn? bych to jen opakoval. S HMD naše FOV problémy zmizí a budeme ?ešit zase jiné
Pablo is offline   Reply With Quote