View Single Post
Old 11.7.2011   #266
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: V podstate jediny ostry kolo a dal jsem to na urovni svyho PB. Paradni 3. misto. Cekal jsem, ze minimalne Klouczech a JackCY budou prede mnou.

S: Kvuli trosku horsimu startu jsem mel v T1 souboj s Klouczechem a s Rodem az pred prvni split. Jinak ale bez problemu az do cile.

Kid: To ne ja, to byl nejspis JackCY, kdo te vycukal

L: Zas trochu linejsi start. Prodiral jsem se zprvu hur; na nehody jsem doplacel/vydelaval tak 50:50.
Ghost: Jak jsi me drcnul, to byl takovej stastnej tukanec Dal jsem si 360-ku a bez vetsi ztraty pokracoval dal. Velkou roli v tom sehral asi Gagarin.
Dalsi perne chvile prisly, kdyz jsem se probojovaval skupinou FastJarda, Popelka, Logical - z ty postuchovany jsem ale vyvaznul bez problemu.
Pak mi zatopila skupina Flame, Vitr, Masterful, Klouczech. Vitr tam lital raly stylem i v tech nejdelsich a nejrychlejsich zatackach V T1 6. kola byla celkem krizovka, ale zase jsem to ustal.
No nejlepsi souboje jsme pak meli s Klouczechem a Awim. Ty byly fakt spica
Nakonec mi poradne zavaril HanzDD. Toho jsem dotah nekdy v predposlednim kole (tusim). Asi mel fakt pneu uplne v haji, protoze po trati vlal jak hadr ve vichrici. Stopa necitelna. 2x jsem se odvazil bok po boku do zatacky, na vnejsek, a v obou pripadech mu to ujelo tak, ze jsme se tukli a ja musel ubrat, jinak bych letel z trati. Pri vjezdu na cilovku v poslednim kole nechaval volnou stopu uplne na vnejsku a ja tu sanci nehodlal promrhat. Jezne pak udelal vlnku ven v dobe, kdy uz jsem presahoval predkem jeho zad. Tentokrat uz jsem ubirat nehodlal. Oba nas to rozhodilo; ja to jaks taks ustal - on sel do divokych smyku. Predjel jsem ho teda, ale moc nadsenej jsem z toho nebyl.

Ke skoku na priste: Jsem pro sikanu na vrcholku toho skoku, ale klidne muzem dat nejakej ten testovaci zavod. Ja to zkousel a podvozek se poskozuje (XRT). Musim zpomalit na cca 140 km/h, aby to bylo beze skody.
Mozna bysme sikanu mohli dat kousek za ty 2 levy rychly tak, abysme pres skok litali prave nejakou tou mensi rychlosti, ale dost velkou, aby to bylo o drzku
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote