Thread: "kokpit"
View Single Post
Old 14.4.2010   #79
Breakpain
Newbie

 
Breakpain's Avatar
 
Join Date: 22.3.2010
Location: Czech Republic
Posts: 93
Default

Quote:
Originally Posted by petervsp View Post
Jaj, Breakpain, ze preco musia byt NIE TN monitory ked su 3? Ved praveze ja som na pracu nechcel TN, tak som si kupil S-PVA za mastnych 18tisic korun. Ale ked som tak uvazoval ohladne tych dvoch bocnych, pre jazdenie, tam praveze by som doplnil iba lacne TN monitory, samozrejme ale s rovnakou velkostou a rozlisenim ako je stredy.
Stredny super monitor na ktory je aj na pracu a 2 bocne len obycajne TN pre jazdenie. Preco pises ze bocne by neboli dobre TN? Tomuto jedinemu nechapem.
No protože TN má špatné pozorovací úhly, barvy atd ... Já sám ho mám, ale je to centrální monitor a necht?l jsem moc investovat, v dob? kdy jsem ho koupil byl i tak drahý ;-) ...
A práv? ty bo?ní monitory by m?ly být v úhlu, v??i st?edovému monitoru. Ne v rovin? (tam by to bylo fuk), ale v úhlu a velkém, aby to simulovalo "bok" a všude ?tu, že pak to není tak úžasné. Takže teoreticky vycházím z toho co píší, prakticky si to chci ov??it, ale musím n?koho sehnat ;-) .... Já rad?ji vždy po?ítám s "horší" a dražší variantou ;-). Nicmén? mám ješt? n?jakou chvíli, zatím nemám kartu na to, aby to reáln? utáhla ... domnívám se ;-) ... takže vše postupn? ...

Takže odtud je moje úvaha, pro? NE TN ;-) ...
__________________
S pozdravem, Aleš

CPU: Intel i5-750 (2,66GHz), MB: Gigabyte P55-UD3R, RAM: Kingston 2*2GB DDR3 2000MHz, VGA: GeForce BFG GTX 260 OC 896MB, PSU: Fortron AX550, HDD: WD Caviar Green SATA II 32MB 500GB, OS: Win 7 Pro 64bit + Samsung SyncMaster T220, Logitech G27
Breakpain is offline   Reply With Quote